مغلوب ساختن پیشی جستن صدای نا امیدی با افزایش COVID-19 مجموع: ‘, موارد, موارد!’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان تهمت تهمت در پاسخ به تماس به پاره کردن بناهای تاریخی با ایجاد ‘باغ ملی’ از مجسمه مغلوب ساختن پیشی جستن: کودکان در حال تدریس در مدرسه به ‘نفرت خود کشور’ تهمت متهم به کسانی که تخریب مجسمه مایل به سرنگونی انقلاب آمریکا ” بیشتر ابراز نا امیدی شنبه با افزایش COVID-19 مورد شمارش به عنوان هر دو در ایالات متحده به عنوان یک کل و بسیاری از کشورهای فردی را گزارش کرده اند رکورد جدید در مجموع در روزهای اخیر.

“موارد, موارد, موارد! اگر ما نمی توانیم به آزمون بسیار و موفقیت ما را تعداد بسیار کمی از موارد” رئیس جمهور توییتی. “اگر شما تست 40,000,000 مردم, شما در حال رفتن به بسیاری از موارد که بدون تست (مانند کشورهای دیگر) را نشان نمی دهد تا در هر شب در اخبار شب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رسانه های اشتها برای گزارش در بیشتر موارد و که آنها نمی گزارش که “مرگ و میر و از همه مهم مرگ و میر پایین می رود.”

تبلیغات

در طی ماه گذشته coronavirus خوشه ظهور کرده اند تا در سراسر ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و در این هفته در ایالات متحده گزارش داد که بالاترین تک-روز مورد جدید در کل.

مقامات دولت را سرزنش موج در افزایش تست اما مدافعان سلامت اشاره کرده اند که نرخ مثبت آزمون نیز در حال افزایش است.

در محیط داخلی, کمپین تجمع در اوکلاهما ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که این کشور باید تست کمتر بنابراین تعداد موارد نمی افزایش یک بیانیه دبیر مطبوعاتی خود بعد گفته شد در شوخی. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت هر دو است که او در حال تبادل نظر و که او نمی بچه در اطراف در مورد تست.

کارشناسان گره های اخیر شیب در مرگ و میر به علل مختلفی مانند این واقعیت است که بیشتر افراد جوان در حال آلوده در حال حاضر از زمان شروع این بیماری همه گیر در حالی که هشدار داد که مرگ و میر موج به احتمال زیاد به دنبال امواج از عفونت های جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *