مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دفاع تولید عمل به منظور پردازش گوشت گیاهان به باز بماند

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMeat و صنعت مرغداری گروه های تحسین برگ برنده برای نگهداری گیاهان پردازش باز FBI انتشار اسناد و مدارک نشان راجر سنگ جولیان آسانژ ارتباطات از تصویب برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی بیشتر یک فرمان اجرایی را امضا روز یکشنبه با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور پردازش گوشت گیاهان به باز بماند و تعیین آنها به عنوان زیرساخت های حیاتی.

سفارش به تمام درخواست برای پردازش گوشت گیاهان در ایالات متحده آمریکا در تلاش برای جلوگیری از اختلال در عرضه مواد غذایی. مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های او را نشانه این منظور در اوایل روز سه شنبه زیر تخمین می زند که ظرفیت تولید گوشت در سراسر کشور می تواند کاهش می یابد تا آنجا که 80 درصد.

“این مهم است که پردازنده های چربی از گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ (“گوشت و مرغ”) در مواد غذایی زنجیره تامین ادامه فعالیت و انجام سفارشات برای اطمینان از ادامه تامین پروتئین برای آمریکایی ها. اما شیوع COVID-19 در میان کارگران در برخی از امکانات پردازش منجر به کاهش برخی از کسانی که امکانات’ ظرفیت تولید” رئیس جمهور نوشت: در سفارش.

تبلیغات

او گفت که اقدامات در این ایالت منجر به تعطیلی گیاهان پردازش اما این تعطیلی را تهدید زنجیره تامین. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم پس از آن رئیس تایسون مواد غذایی هشدار داد که مواد غذایی کشور تامین شد “شکستن” به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

“با توجه به حجم بالایی از گوشت و مرغ خام توسط بسیاری از امکانات غیر ضروری بسته به سرعت می تواند یک اثر بزرگ بر روی مواد غذایی زنجیره تامین” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

منظور نمایندگان بخش کشاورزی در اتاق پسرم Perdueجورج (سانی) اروین PerdueTrump با استفاده از دفاع تولید عمل به منظور پردازش گوشت گیاهان به باز بماند تمرکز رشد در گیاهان پردازش مواد غذایی در میان جدید بستن Coronavirus شیوع باعث تماس بیشتر برای حمایت از گوشت گیاه کارگران بیشتر به اقدامات برای اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ پردازنده ادامه عملیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی در روز سه شنبه است که او برنامه ریزی شده برای ثبت نام به این منظور به آدرس “مسئولیت مشکلات” مربوط به تامین مواد غذایی زنجیره ای و به طور خاص ذکر شده Tyson Foods.

تایسون غذاهای بسته یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در کلمبوس, اتصال, آیووا, پس از دو نفر کشته و حداقل 148 کارگران آزمایش مثبت و همچنین به عنوان یک خوک پردازش گیاه در واترلو آیووا به دلیل بیش از حد بسیاری از کارگران شده اند وجود ندارد.

تبلیغات

مواد غذایی دیگر شرکت پردازش نیز بسته گیاهان.

یک JBS گوشت گاو تولید مرکز به طور موقت بسته و پس از آن بود که مرکز شیوع کروناویروس در خلیج سبز, Wis., روز یکشنبه بود که چهارم JBS گیاه به طول بیماری همه گیر.

Smithfield بسته شده است سه خوک گیاهان پردازش در میسوری ویسکانسین و داکوتای جنوبی که در آن یک کارمند درگذشت و 518 کارکنان آلوده می شوند. این شرکت گفت: Missouri و ویسکانسین گیاهان در هر حال تعداد کمی از کارکنان که تست مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) یک قانون است که به رئیس جمهور گسترده اقتدار به افزایش تولید خروجی از موارد بسیار مهم در ملی اضطراری در ماه مارس به منظور جنرال موتورز به سطح شیب دار بالا تولید صرفه جویی در زندگی هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>