رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان ماده بیشتر در روز دوشنبه گفت که ایالات متحده تصمیم در مورد اینکه آیا برای شرکت در بازی های المپیک تابستانی در توکیو خواهد بود “هدایت آرزوها” نخست وزیر شینزو آبه از ژاپن است.

رئیس جمهور گفت: در یک صبح زود صدای جیر جیر است که او مورد اعتماد آبه را “مناسب تصمیم گیری” در مورد این رویداد به عنوان تعداد موارد تایید شده از coronavirus ادامه داد: برای صعود در سراسر جهان باعث بسته شدن جمعی از کسب و کار و مدارس و تعلیق از رویدادهای ورزشی است.

تبلیغات

شیوع بیماری منجر به رشد calls برای بازی های المپیک بود یا لغو و یا به تعویق افتاد هر چند کمیته بین المللی المپیک (IOC) هنوز به تصمیم گیری نهایی است.

بدن گفت که این امر تصمیم گیری در ظرف چهار هفته اشاره کرد که در آن نیاز به حساب های مختلف پیچیدگی های برخورد با تغییر زمان این رویداد جهانی است که هزاران نفر از ورزشکاران و بازدید کنندگان همگرا ،

کانادا و استرالیا اعلام کرد بیش از آخر هفته که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود را به این تابستان بازی های المپیک و پارالمپیک. هر کشور به نام برای بازی های المپیک, مجموعه ای برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه به جای آن برگزار می شود در سال 2021.

صحبت با خبرنگاران در دوشنبه آبه برای اولین بار اذعان کرد که به تعویق انداختن بازی های المپیک یک احتمال است.

تبلیغات

“کمیته بین المللی المپیک تصمیم است در امتداد خطوط از آنچه من گفت: قبل از برگزاری این رویداد در آن فرم کامل است. در صورتی که دشوار می شود و تفکر برای اولین بار در مورد سلامت ورزشکاران — ما ممکن است هیچ گزینه ای اما به نظر تعویق انداختن بازی ها” آبه گفت: سی ان ان گزارش شده است.

Coronavirus شیوع آن سرچشمه در چین در ماه دسامبر آلوده بیش از 345,000 نفر در سراسر جهان از جمله حدود 1,100 نفر در ژاپن با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک بدل شده لغو این بازی ها در مجموع و گفت: این امر “از بین بردن المپیک رویای 11,000 ورزشکاران است.”

هیئت مدیره است که با توجه به گزینه های مختلف در رابطه با به تعویق افتادن احتمالی و اعلام کرد در روز یکشنبه که در آن پله تا “سناریو-برنامه ریزی است.”

“کمیته بین المللی المپیک را در هماهنگی کامل و همکاری با توکیو 2020 سازماندهی کمیته مقامات ژاپنی و توکیو متروپولیتن دولت شروع بحث های مفصل برای تکمیل ارزیابی خود از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از تعویق,” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

Yoshiro موری رئیس جمهور از توکیو 2020 کمیته برگزاری روز دوشنبه گفت که او و کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ توافق در یک بررسی از به تعویق افتادن, اما نه لغو.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام این کار قبل از هر چیز دیگری است برای شروع با شبیه سازی در مورد اینکه آیا ما به تعویق انداختن یک ماه, سه ماه, پنج, ماه, یک, سال,” موری گفت: واشنگتن پست گزارش شده است. “ما نیاز به ایجاد یک شبیه سازی در مورد سناریوهای مختلف.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در اوایل این ماه است که به تعویق افتادن بازی های المپیک ساخته شده حس. اما او تصمیم به آبه گفت که “او را یکی از دوستانم, او ساخته شده است یک محل است.”

“این بسیار غم انگیز ترین چیزی که در صورتی که اتفاق می افتد به این دلیل که محل باور نکردنی است. آنها صرف میلیاردها دلار” او گفت:. “اما من که تا به ژاپن است. که تا به آنها.”

به روز شده در 8:53 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de