مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار متحده به امنیت خود و لوازم پزشکی برای coronavirus

مقامات دولتی مواجه با کمبود ماسک و هواکش خواسته واشنگتن برای کمک گرفتن منابع برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و درمان بیماران با کشنده coronavirus.

“آنها می توانید آنها را سریع تر توسط آنها خود را به” تهمت خبرنگاران در کاخ سفید است. “به عبارت دیگر از طریق یک زنجیره تامین است که آنها ممکن است به این دلیل که فرمانداران در طول زمان عادی به فرمانداران خرید بسیاری از چیزها نه لزوما از طریق دولت فدرال است.”

“ما خواهد بود با حمایت شما اما سعی کنید آن را به خودتان است. نقطه از فروش خیلی بهتر و خیلی بیشتر به طور مستقیم اگر شما می توانید آن را به خودتان” او این گزارش گفت:.

متحده به طور فزاینده ای به درخواست دولت فدرال برای ماسک برای سلامت کارگران — به نام n95 ماسک — به عنوان بیمارستان ها به سرعت استفاده از انبارهای خود را. بیمارستان ها نیز نگران آنها نمی خواهد که به اندازه کافی هواکش برای افزایش انتظار می رود از بیماران در هفته های آینده و ماه به عنوان coronavirus بدتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: دوشنبه دولت فدرال دستور داده است “تعداد فوق العاده ای” از هواکش و ماسک ماسک. اما او اضافه کرد: آن “همیشه رفتن به سریع تر” اگر متحده آنها را به طور مستقیم از تولید کنندگان.

روشن نیست که چگونه بسیاری از ماسک یا هواکش دولت فدرال دستور داده است. تپه رسیده به کاخ سفید برای نظر.

دولت فدرال نگه می دارد و یک انبار لوازم پزشکی در مورد شرایط اضطراری است که می توانید شیر را از جمله 10.5 میلیون ماسک ماسک و 12,700 هواکش.

ایالت واشنگتن است که در میان کسانی که در حال حاضر به شیب به ذخیره به عنوان بيمارستان اجرا از منابع. دولت با آن مواجه است یکی از بزرگترین coronavirus شیوع بیماری در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>