مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار سنا برای رد تلاش برای حلقه در ایران جنگ قدرت

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از مقدماتی نیوهمپشایر ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ بایدن وارن در طناب پس از نماینده shutout بیشتر در یکشنبه فشرده سنا به رای در برابر یک قطعنامه که در مهار توانایی های خود را برای اقدام نظامی علیه ایران بدون کسب موافقت کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار تاسف کرد که این قطعنامه است که برنامه ریزی شده برای به دست آوردن یک رای در روز پنج شنبه و به احتمال زیاد تصویب و با حمایت هر دو حزب را “نشان دادن ضعف.”

“این بسیار مهم است برای کشور ما امنیت است که این کشور ایالات متحده آمریکا نه برای رای دادن به جنگ ایران و قدرت وضوح. ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “آمریکایی ها به شدت حمایت ما حمله تروریستی سلیمانی. اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد این قطعنامه صرفا تلاش دموکرات “شرمسار حزب جمهوریخواه” حتی به عنوان چند نوروزی انتظار می رود که برای رای دادن برای آن است.

سناتور. Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineOvernight دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های مک کانل خواستار مخالفت با تلاش برای محدود مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (D-Va.) پیشگام این قطعنامه که نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف نیروهای ایالات متحده “درگیر در جنگ” علیه ایران مگر اینکه کنگره نشانه های خاموش با یک اعلام جنگ خاص و یا یک مجوز برای استفاده از نیروی نظامی.

پنج جمهوری خواهان تا کنون گفته اند که آنها برنامه ریزی برای رای دادن به نفع این اندازه گیری: سنسور. جری مورانجرالد (جری) MoranOvernight دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت سناتور مطبوعات NCAA در جبران کالج, ورزشکاران بیشتر (کانزاس), سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsOvernight دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های خانه می گذرد لایحه دو حزبی برای ایجاد زنان تاریخچه موزه بیشتر (مین), Mike Lee,Michael (Mike) Sibley LeeOvernight دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های مک کانل خواستار مخالفت با تلاش برای محدود مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (یوتا), Rand PaulRandal (رند) Howard PaulOvernight دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان خواهان تقلا برای جلوگیری از مدیکر زمین معدن Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (Ky.) و تاد جوانتاد کریستوفر YoungOvernight دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نظامی ممکن است در نظر انضباط Vindman | Dems انتخاب کنید تا دیگر جمهوری خواه برای جنگ ایران و اندازه گیری | دیده بان می گوید بیش از 2000 نفر کشته بازسازی افغانستان Dems وانت جدید ایران حمایت برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ ایران و قدرت های مک کانل خواستار مخالفت با تلاش برای محدود مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ ایران قدرت بیشتر (Ind.). این قطعنامه تنها نیاز به یک اکثریت ساده به تصویب.

قانونگذاران و دموکرات ها در خصوص تحت فشار قرار دادند به رول خاص ریاست جمهوری جنگ قدرت در پی یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق که تهمت دستور داد در ماه گذشته که به کشته شدن بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی که رهبری این کشور نیروی قدس سپاه پاسداران.

حمله سلیمانی درخواست ایران برای آتش موشک در عراق پایگاه های مسکن در ایالات متحده پرسنل. دو کشور را از پا را از یک برنامه به طور بالقوه طولانی مدت نظامی نامزدی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ادعا کرد هیچ آسیب وجود دارد ده ها تن از ایالات متحده سرویس عضو شده اند برای درمان صدمات ناشی از ضربه مغزی پس از حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>