مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بهبود COVID-19 بیماران برای اهدای پلاسما

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر در پنجشنبه پیوست مقامات بهداشت عمومی برای تشویق آمریکایی که بهبود از COVID-19 تا خود را اهدا نقاهت پلاسمای خون استفاده می شود به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس.

“اگر شما تا به حال به این ویروس اگر شما به کمک آن می تواند یک چیز فوق العاده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سفر به آمریکا دفتر صلیب سرخ. “ما واقعا نیاز به کمک های مالی از پلاسما. به کسانی که تا به حال ویروس: شما واز طریق آن من حدس می زنم که به معنی شما باید چیزی بسیار ویژه وجود دارد.”

نقاهت پلاسما است که در حال مطالعه به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. کسانی که تا به حال ویروس و بهبود توسعه آنتی بادی علیه این ویروس در خون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان کسانی که هنوز مبارزه با این بیماری است.

تبلیغات

“ما دیده ایم که این درمان امن است و ما در حال تشویق اوایل وعده داده است که ما دیده ایم” غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر Stephen هان گفت: در طول یک میزگرد بحث coronavirus.

هر یک میزگرد شرکت کنندگان را تشویق آمریکایی ها به کمک پلاسما ، گیل McGovern, مدیر عامل شرکت از صلیب سرخ آمریکا گفت: تقاضا برای نقاهت پلاسما است که به پیشی عرضه در سازمان خون بانک ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن تور دفتر صلیب سرخ پیش از این میزگرد با پوشیدن یک ماسک به عنوان او. او به طور خلاصه دیدم یک مرد که در حال بهبود از ویروس اهدای پلاسما.

روز پنج شنبه در این بازدید به صلیب سرخ مشخص شده دومین رویداد این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کرده است به برجسته پیشرفت در درمان های بالقوه برای coronavirus. او سفر به کارولینای شمالی روز دوشنبه به مشتری جلب کردن پیشرفت در توسعه واکسن.

شده اند وجود دارد 4.4 میلیون نفر از coronavirus در ایالات متحده بیشترین موارد گزارش شده از هر کشور در جهان و بیش از 150 ، 000 نفر در کشور فوت کرده اند از ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر