مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به, نوادا, کلرادو به نام خاموش با توجه به کروناویروس

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر لغو, رویدادهای برنامه ریزی شده برای این هفته در نوادا و کلرادو با توجه به coronavirus کاخ سفید چهارشنبه اعلام کرد.

“از فراوانی احتیاط از شیوع کروناویروس رئیس جمهور تصمیم گرفته است برای انصراف خود را از رویدادهای آینده در کلرادو و نوادا” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشاماستفانی GrishamBusiness به طور معمول برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان coronavirus گسترش تهمت و تست شده است برای coronavirus کاخ سفید می گوید مراتع خود قرنطينه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus بیمار بیشتر در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به پرواز به نوادا در روز پنج شنبه برای حضور در جمع آوری کمک و صحبت در شنبه جمهوری آمریکا کنفرانس در لاس وگاس. او انتظار می رود برای جلوگیری از در دنور در روز جمعه.

تبلیغات

این تصمیم نشان دهنده آخرین ارشاد از مقامات بهداشت عمومی که باید هشدار داد در برابر حضور در اجتماعات بزرگ به خصوص برای کسانی که مسن هستند و یا دارای شرایط اساسی است که آنها را بیشتر در معرض coronavirus. تعدادی از رویدادهای شده است لغو و یا به تعویق افتاد, به عنوان یک نتیجه.

NBA در شب چهارشنبه به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus.

سازمان از جنوب غربی در Austin, تگزاس, لغو سالانه جمع هنرمندان و کارآفرینان و گپ و گفت: برگزاری مسابقات بسکتبال بدون تماشاگر.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWebb: Coronavirus فرهنگ و اقتصاد و سیاست Mellman: با وجود ساندرز مردم در انتخابات افزایش? تپه صبح روز سه گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز بیشتر هر دو خود را لغو مربوطه تجمعات انتخاباتی در اوهایو برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب با استناد به نگرانی در مورد کوروناویروس. هر کمپین گفته است: “نظارت بر آخرین ارشاد از مقامات بهداشتی در هنگام برنامه ریزی حوادث در حال حرکت رو به جلو است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نمی کند در حال حاضر هر گونه تظاهرات برنامه ریزی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بستری germaphobe است متزلزل دست در روزهای اخیر با چند مقامات که از آنجا رفته را به خود تحمیل قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک فرد با ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شب چهارشنبه تحویل بیضی آدرس دفتر به ملت در coronavirus است که همچنان به گسترش در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی در اروپا و هدفمند مالی برای کمک به افراد و کسب و کارهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>