مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی فدرال و خصوصی تلاش برای مبارزه با کروناویروس در عمده سفر در طول همه گیر

ققنوس, ARIZ. – رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر در روز سه شنبه اعلام کرد این کشور در “مرحله بعدی از نبرد” او به عنوان برجسته تلاش های دولت فدرال و صنایع خصوصی برای مبارزه با رمان coronavirus.

“برای شکست دادن ویروس ما مهار قدرت بی نظیر از آمریکا صنعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک آدرس در Honeywell بین المللی در شهر فینیکس مرکز است که در تولید N95 ماسک یک قطعه مهم از تجهیزات پزشکی استفاده می شود و توسط خط مقدم کارگران بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف تلاش های به مقیاس تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک چنین بسیج پس از جنگ جهانی دوم است. او همچنین ابراز خوش بینی در مورد مسیر رو به جلو به یک واکسن برای COVID-19.

تبلیغات

“در حالت عادی ماه آن را نه ماه به ایستادن یک مرکز شبیه به این, اما Honeywell ساخته شده است این در کمتر از پنج هفته ایجاد 500 شغل جدید در آریزونا و یکی دیگر از 500 شغل در رود آیلند” رئیس جمهور گفت:. “با هم این کارخانه های جدید به زودی تولید بیش از 20 میلیون N95 ماسک هر ماه. واقعا معجزه دستاورد است.”

سخنرانی به حال احساس یک کمپین تجمع در زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت بر روی صحنه به لحن از “God Bless the U. S. A.,” و او باز سخنان خود با اشاره به عملکرد خود در آریزونا در روز انتخابات 2016. زودتر موسیقی blared در کارخانه بود که شبیه به این است که شما ممکن است شنیدن در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

رئیس جمهور بعد نام در رستوران محلی صاحبان علت است که او دفاع و پشتیبانی در توییتر به صحبت می کنند.

آنها هر دو عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه استادانی حمایت خود را اعلام کرد و Latinos خواهد به رئیس جمهور مرتبه در ماه نوامبر.

“من نمی توانم باور کنم که به لحاظ اجتماعی فاصله خودم را از این دو نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن پکتیا میباشد.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اقامت در آریزونا نشان دهنده خود تمایل به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در میان همه گیر. آن است که رئیس جمهور برای اولین بار عمده سفر خارج از کاخ سفید از اواخر ماه مارس زمانی که او در سفر به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در ویرجینیا به ارسال کردن USNS راحتی در بیمارستان کشتی. روز سه شنبه سفر زیر مغلوب ساختن پیشی جستن آخر هفته اقامت در کمپ دیوید.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد قبل از خروج از صبح روز سه شنبه که او را به پوشیدن ماسک اگر آن را یک “ماسک تسهیلات است.” اما او نمی شود یکی در هر نقطه در طول سفر خود به Honeywell و نه هیچ یک از دیگر مقامات که پیوست او در یک تور از سایت. یک مقام کاخ سفید گفت: رئیس جمهور و همراهان او بودند نه نیاز به پوشیدن ماسک هر چند نشانه های قابل مشاهده در سراسر تسهیلات تشویق کارگران برای پوشش چهره خود را.

کاخ سفید را از دیگر اقدامات احتیاطی برای اطمینان از رئیس جمهور باقی مانده امن در طول سفر, تست هر کسی که ملاقات با او را برای coronavirus از قبل – یک تمرین است که تبدیل به امری عادی قبل از جلسات در واشنگتن است.

سفر می آید در برابر پس زمینه از بلندی ریاست جمهوری مسابقه. رای گیری های اخیر نشان داده presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر کشیدن جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا به یک دولت رئیس جمهور برنده در سال 2016.

سناتور. مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallyMcSally ویژگی های آگهی سابق دستیار بازگویی نبرد با سرطان جورج کانوی گروه اهداف اوباما در تبلیغ جدید برای حمایت از تهمت ناروا می گوید او قصد دارد برای از سرگیری سفر هفته آینده با سفر به آریزونا بیشتر (R-Ariz.), که سختی مواجه گشتند نبرد از خود او ساخته شده سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی. او پیوست و رئیس جمهور در یک میزگرد در حمایت از آمریکایی های بومی از طریق همه گیر قبل از او تور تسهیلات و تحویل سخنان به Honeywell کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پروژه خوش بینی در مورد دولت خود را از دست داده و همه گیر و مسیر رو به جلو برای بهبود اقتصاد تمرکز مرکزی از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی شده است که در ویران coronavirus.

“ما سوگواری برای هر زندگی از دست ما دعا می کنیم برای هر قربانی و ما شانه این بار هم به عنوان یکی از افراد یک خانواده و یک آمریکایی بزرگ ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Honeywell کارخانه. “با تشکر از تعهد عمیق ما شهروندان ما پهن و منحنی های بی شماری در آمریکا زندگی می کند ذخیره شده اند. کشور ما در حال حاضر در مرحله بعدی نبرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده در گذشته بدترین دوره از این بیماری همه گیر و تشویق متحده به شل coronavirus محدودیت به طوری که آمریکایی ها می تواند بازگشت به کار. اما عدم تست ظرفیت باعث شده است تا نگرانی در مورد خطر متحده بازگشایی سرعت بیش از حد و ایجاد یک آینده افزایش مرگ و میر.

برخی از کشورها نیز دنبال ندارد و کاخ سفید را دستورالعمل خود است که برای یک سری از معیارهای به ملاقات کرد قبل از بازگشایی.

کاخ سفید بیشتر نشانه تمایل خود را به تغییر تمرکز از بهداشت عمومی به اقتصاد زمانی که آن را روز سه شنبه گفت که این امر احتمال دارد منحل coronavirus نیروی کار در پایان ماه.

بیش از 1.1 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای COVID-19 و حدود 70,000 نفر از این ویروس با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 134,000 آمریکایی ها انتظار می رود به مرگ از ویروس با شروع ماه آگوست به یک دانشگاه واشنگتن مدل مورد علاقه کاخ سفید که به طور قابل توجهی افزایش مرگ و میر بینی روز دوشنبه به حساب متحده شل شدن محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>