مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید CDC دفتر مرکزی: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر است انتظار می رود برای بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در جمعه سیاسی برای اولین بار گزارش شده است.

یک دولت گفت: با توجه به سی ان ان که مقامات در نظر گرفته شده بود آوردن تهمت به ستاد پیش از آن در شیوع کروناویروس اما طرح بودند هرگز نهایی.

معلوم نیست اگر معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceSunday نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده پاسخ میان شیوع کروناویروس; جو بایدن باعث می شود صورت خود را قبل از سه شنبه جمهوری خواهان را 2024 فايلهاي در CPAC مغلوب ساختن پیشی جستن: دولت ‘به شدت’ با توجه به بسته شدن مرز جنوبی در میان coronavirus شیوع بیشترآنها تهمت قرار داده و مسئول اداره پاسخ به coronavirus شیوع ملحق خواهد شد رئیس جمهور در این سفر است.

تبلیغات

تپه رسیده به کاخ سفید برای تایید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سر به CDC پس از او butted سر با نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و تنفسی دیseases.

R. schultze ، قبلا گفت: شیوع کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر است.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق می افتد,” او گفت:.

رئیس جمهور گفت: r. schultze ، اظهارات باعث وحشت غیر ضروری.

اول مرگ و میر در ایالات متحده از رمان coronavirus تایید شد آخر این هفته پس از یک مرد در ایالت واشنگتن در گذشت. رابرت Redfield های CDC مدیر گفت: مرد متوفی گرفتار این ویروس از طریق جامعه گسترش یافته است. وجود 72 موارد شناسایی شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>