مغلوب ساختن پیشی جستن به سفر به کمپ دیوید در روز جمعه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به نگه داشتن او را از رای اتحادیه معلمان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هیاهو و دروغ “و برای نشان می دهد مدارس باید باز به زودی’ تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست بیشتر خواهد شد سفر به کمپ دیوید در روز جمعه به مناسبت اولین زمان ترک کاخ سفید از اواخر ماه مارس است.

رئیس جمهور را ترک مریلند مبتنی بر عقب نشینی در شب جمعه با توجه به عمومی خود را برنامه. قبل از آن او خواهد شد برگزاری یک رویداد شناخت کار از افراد در مقابل خطوط coronavirus همه گیر طی مراسمی در اتاق آبی.

این معلوم نیست چه مدت مغلوب ساختن پیشی جستن را در کمپ دیوید و یا آنچه که او انجام خواهد داد. او برنامه ریزی شده است برای شرکت در یک فاکس نیوز تاون هال رویداد در یادبود لینکلن در شب یکشنبه.

تبلیغات

رئیس جمهور در آخرین سمت چپ کاخ سفید در مارس 28, هنگامی که او از سفر کوتاه به Norfolk, Va., برای ارسال کردن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی. او در غیر این صورت باقی مانده پناه در پایتخت کشور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مقابله ملت است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به از سرگیری سفر و کاخ سفید به نظر می رسد که انطباق میل. رئیس جمهور خواهد شد سر از هفته آینده برای بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا و او طعنه سفر آینده به اوهایو در آینده نزدیک.

“ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف و امیدوارم در نه چندان دور آینده ما باید برخی از تظاهرات گسترده و مردم خواهد بود نشستن در کنار یکدیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به دنبال راه هایی برای جلب کردن یک بهبود اقتصادی در ایالات متحده به عنوان متحده شروع به بلند کردن محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus. وجود بیش از 1 میلیون و تایید موارد این ویروس در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده و بیش از 63,000 نفر در کشور فوت کرده اند این ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>