مغلوب ساختن پیشی جستن به شرکت در فاکس نیوز تاون هال در پنسیلوانیا

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی در کنگره چشم ها میلیارد دلار به, میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر خواهد شد و زمینه پرسش از رای دهندگان در یک فاکس نیوز تاون هال رویداد در Pa., هفته آینده شبکه جمعه اعلام کرد.

پنج رویداد خواهد بود تعدیل توسط مجریان Bret Baier و مارتا مک کالوم. آن را علامت نادر تاخت و تاز کردن به یک محیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن — اولین زمان برگزاری تاون هال با رای دهندگان خود را از کمپین 2016.

آن را نیز خوانده شده را علامت اولین بار مغلوب ساختن پیشی جستن در تعامل با Baier و مک کالوم پس از مصاحبه با آنها در ژوئن 2018 و مارس سال 2017 بود. او به نظر می رسد چندین بار در فاکس نیوز اما بیشتر در نظر برنامه هایی مانند “فاکس و دوستان” و “Hannity.”

تبلیغات

شبکه بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه مخاطبان انتخاب خواهد شد برای تاون هال.

پنسیلوانیا یکی از تعداد انگشت شماری از کلید نوسان متحده در سال 2020 انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کیستون دولت و 20 انتخاباتی رای حدود 45,000 آرا در سال 2016.

اما یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی هر یک از کاندیدان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر منجر تهمت هشت درصد در فرضی matchup با توجه به نظرسنجی. سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی میانه رو دموکرات ها اصرار دارند ساندرز می باید نماینده اکثریت را به نفع خود بلومبرگ outspends زمینه در Facebook ads جلوتر از شنبه بیشتر (D-Minn.), او را با هفت امتیاز و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی بلومبرگ دفاع مسلمان نظارت سیاست post-9/11 بیشتر منجر با شش امتیاز.

سنسور. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBloomberg: “من قصد دارم به ماندن درست به پایان تلخ’ دموکراتیک اولیه مسابقه یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی ساندرز دارای 13-نقطه سرب در فاکس نیوز نظرسنجی بیشتر (D-جرم.) منجر تهمت چهار و سه درصد به ترتیب در فرضی matchups.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>