رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDefense صنعتی پایه کارگران تعلق در خانه در طول این بحران بهداشت عمومی مادورو را هل در DOJ اتهامات عنوان شده علیه تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نژادپرستانه کابوی خانه رهبران امیدواریم که برای رای جمعه در coronavirus محرک بیشتر شات در یک گزارشگر فشار دادن او در مورد در دسترس بودن هواکش گفتن او را به “نمی شود یک پای عیار.”

ارز رخ داده در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در مورد دولت coronavirus پاسخ.

ABC اخبار جاناتان کارل خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه رئیس جمهور می تواند انجام دهد به اطمینان “این کشورها این بیمارستان که هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی را به یک دستگاه تنفس مصنوعی.”

تبلیغات

“من فکر می کنم ما واقعا در شکل خوب است. این یک بیماری همه گیر را دوست دارد که هیچ کس ندیده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: استقبال از این کار دولت در حال حاضر انجام می شود به ارائه هواکش زمانی که ممکن است.

“اما هر کسی که نیاز به یک خواهد بود قادر به گرفتن یک ونتیلاتور?” کارل فشرده.

“نگاه نمی شود یک پای عیار. درسته؟” مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بازگشت. “هیچ کس را به انجام آنچه که ما توانسته ایم انجام دهیم.”

تبلیغات

ارز همراه به عنوان برگ برنده را روزانه در جلسات دولت در پاسخ به این COVID-19 شیوع ضامن میان ستایش از اقدامات دولت و انتقاد از مطبوعات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در پوشش رسانه ای جزئیات کمبود متحده و بیمارستان ها روبرو هستند و بیش از ابزار مانند ماسک و هواکش و همچنین دستکش و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

“من می گویند که شما در حال وحشتناک خبرنگار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت NBC News پیتر الکساندر هفته گذشته وقتی پرسید که چه پیغام او را به ترس آمریکایی ها. “این چیزی است که من می گویم. من فکر می کنم آن را بسیار تند و زننده سوال و من فکر می کنم آن را به یک سیگنال بسیار بد است که شما در حال دادن به مردم آمریکا.”

با وجود تهمت اخراج از انتقاد در مورد دولت پاسخ فرمانداران بوده است مداوم که آنها روبرو هستند کمبود منابع مهم. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) که دولت این است که کانون ایالات متحده شیوع روز جمعه گفت که او را به درخواست رئیس جمهور برای مجوز برای ساخت چهار اضافی موقت بیمارستان به دلیل “کمبود” از تخت بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im