مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با اوباما در میان بست نظارت مبارزه با

یک مقام کاخ سفید گفت: این تپه که در این نشست خواهد بود “گسترده تر” از سناتورها و نیز عضو مجلس نمایندگان و همچنین مقامات دولت.

وال استریت ژورنال گزارش داد که دادستان کل لایحه Barr را نیز به حضور در این نشست است. وزارت دادگستری سخنگویان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه شب ،

کاخ سفید دیدار می آید یک هفته پس از بار تن به تن جمهوری خواهان مجلس سنا در یک بسته-درب ناهار در عبور از یک “پاک” با عبور نمود از سه انقضای ایالات متحده آمریکا آزادی عمل مقررات است که در مقابله با lone wolf نظارت غربت wiretaps و بحث برانگیز سوابق تماس برنامه ای است که اجازه می دهد تا دولت درخواست تلفن ابرداده.

Barr گفت: جمهوری خواهان که او را پس از آن با استفاده از خود rulemaking قدرت به ایجاد تغییرات به دادگاه FISA که منتقدان استدلال کرده اند برای سال نیست به اندازه کافی شفافیت و یا حفظ حریم خصوصی برای حمایت از کسانی که هدف برای دولت نظارت است.

اما آن را انجام داده است کمی به رشد اسکواش حمایت در میان جمهوری خواهان برای استفاده از یک لایحه که reauthorized ایالات متحده آمریکا آزادی عمل مقررات به جلو بروید و گسترده تر FISA تغییرات.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz در بر داشت 17 “قابل اشتباهات و حذفیات” در حکم FISA برنامه های کاربردی مورد تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه. دیده بان یافته های مطرح جدید نگرانی در مورد پتانسیل برای سوء استفاده در دادگاه FISA.

“برای محافظت از همه آمریکایی ها از نظارت داخلی ما کاملا باید بلوک دادگاه FISA از جاسوسی آمریکایی ها!” او گفت:.

تا کنون نه مجلسی است قادر به پیشبرد قانون یا در کمیته در سطح و یا در طبقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر