مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با صنعت پرستاری نمایندگان

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت خود را از تن در coronavirus سناتور تعادل coronavirus با خطرات به سلامت Coronavirus می افزاید: عنصر جدید به افزایش ایران و آمریکا تنش بیشتر و مقامات کاخ سفید دیدار خواهد کرد با نمایندگان صنعت پرستاری روز چهارشنبه به دلیل افزایش نگرانی در مورد حفاظت از خط مقدم سلامت کارگران از رمان coronavirus.

با توجه به یک دولت رسمی نمایندگان از حدود ده پرستاری سازمان ها انتظار می رود برای حضور در, همراه با اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

“پرستاری سازمان حمایت از تلاش های مداوم به آدرس و جلوگیری از جامعه گسترش COVID-19 همراه با توسعه سریع و شناسایی راه حل برای محافظت از پرستاران بهداشت و درمان, تیم, و,” دولت رسمی گفت.

تبلیغات

در این جلسه می آید به عنوان پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور گفت: به سهمیه دنده است که از آنها محافظت از ویروس بالا بردن سوال در مورد خطر مطرح شده به کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

بیمارستان ها به سرعت با استفاده از خود را ذخیره ماسک برای سلامت کارگران به نام N95 ماسک و نیز نگران از آنها نمی خواهد که به اندازه کافی هواکش برای افزایش انتظار می رود از بیماران در هفته های آینده و ماه به عنوان coronavirus شیوع بدتر.

مقامات دولت نیز در مواجهه با کمبود ماسک و هواکش شده اند و درخواست واشنگتن برای کمک گرفتن منابع.

دولت شده است و تمایلی به گفتن دقیقا چگونه بسیاری از فن های این کشور در دست چه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ABC “این هفته” که ملی ذخایر حدود 13,000.

در مواجهه با چنین کمبود دولت را سست مقررات اجازه می دهد تا برای جراحی ساده ماسک برای استفاده موقت در شرایطی به جای N95 ماسک. این حرکت مورد انتقاد قرار گرفته توسط پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>