مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus به روز رسانی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر اعلام کرد که او خواهد شد میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز شنبه بعد از ظهر به ارائه به روز رسانی در شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که صحبت در کاخ سفید در 1:30 p. m. ET, مدت کوتاهی قبل از او برنامه ریزی شده است به ظاهر سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته به طور رسمی خطاب كردن coronavirus در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه در کاخ سفید زمانی که او اعلام کرد که معاون رئیس جمهور پنس خواهد بود پیشرو دولت در پاسخ به این ویروس مرگبار است.

در این اطلاعیه آمده میان انتقاد از دموکرات ها که ادعا می کنند دولت در پاسخ به گسترش این بیماری ناکافی است.

بیش از 60 نفر از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده با اکثریت از عودت آمریکایی ها از الماس شاهزاده کشتی کروز.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز جمعه گزارش داد که چهار مورد از کروناویروس که به نظر نمی رسد که مربوط به سفر کشف شده در کشورهای غربی.

این موارد در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن — افزایش نگرانی ها در مورد پتانسیل برای این ویروس به گسترش در جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>