مغلوب ساختن پیشی جستن به مصاحبه رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Michael Savage

رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Michael Savage خواهد مصاحبه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRon پرلمن مت Gaetz به عقب و جلو در توییتر نیویورک تایمز و پنبه op-ed: نظر یا خط ؟ رابرت گیتس می پیوندد تماس برای پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران به تغییر نام بیشتر خود را در “Savage ملت” نمایش رادیویی روز دوشنبه بعد از ظهر با توجه به اعلام از وست وود یکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نظر می رسد در وحشی را نشان می دهد از ماه اوت 2016 قبل از گرفتن دفتر سال بعد.

مصاحبه می آید به عنوان رئیس جمهور را تجربه کرده است آب های خشن پس از وقوع چند انفجار پیاپی در سراسر کشور در اواخر ماه مه. رئیس جمهور تصویب امتیاز کاهش یافته است و او که در پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenHow پایان مستند صدمه دیده خواهد شد جو بایدن در میان مبارزات انتخاباتی تهمت آماری با بایدن در آرکانزاس: نظرسنجی چرا تهمت ‘ایجاد فضایی بزرگ دوباره’ کمپین تبلیغ رفت وری بیشتر در تعدادی از نظرسنجی ها در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

تبلیغات

اخیر گالوپ نظرسنجی تهمت پایین 10 امتیاز پس از ماه گذشته حذف از 49 درصد تصویب امتیاز به 39 درصد است.

به طور کلی در RealClearPolitics شاخص سنجی مغلوب ساختن پیشی جستن است پایین 8.1 امتیاز به بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد.

در این مصاحبه گفته است 30 دقیقه از 4:30 p. m. به 5:00 p. m. EDT.

وحشی, 78, است همزمان و شنیده می شود صدها نفر از ایستگاه های سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>