مغلوب ساختن پیشی جستن به جایزه مدال آزادی برای گلف بازان عوايد و گری بازیکن

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSurveillance مقابله گریزان به عنوان مهلت Coronavirus نگرانی زندگی روزمره را مختل یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی بیشتر خواهد شد جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری به گلف بازان عوايد و گری بازیکن کاخ سفید جمعه اعلام کرد.

مدال ملت بالاترین غیرنظامی افتخار اهدا خواهد شد در 23 مارس. Sorenstam و پخش خواهد شد پیوستن به آرنولد پالمر جک نیکلاس چارلی Sifford و تایگر وودز به عنوان تنها گلف بازان به دریافت تقدیر.

مدال آزادی اعطا شده است توسط رئیس جمهور به شهروندان را که یک “شایسته به خصوص کمک به امنیت یا منافع ملی ایالات متحده, و یا صلح جهانی و یا فرهنگی و یا دیگر قابل توجه عمومی یا خصوصی تلاش.”

Sorenstam کمک به بالا بردن مشخصات گلف زنان در طول نامی از 15 سال کار حرفه ای, دستیابی به 89 در سراسر جهان پیروزی از جمله 10 قهرمانی عمده و garnering جوایز از جمله آسوشیتد پرس ورزشکار زن سال و گلف کانون نویسندگان آمریکا ورزشکار زن سال.

بازیکن برنده 165 مسابقات حرفه ای است و یکی از تنها پنج مرد بازیکنان برای رسیدن به یک حرفه ای grandslam. او بازیکن پایه و Gary بازیکن دعوتی جمع آوری پول برای کودکان محروم در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به مدال آزادی به چندین ورزشکاران از جمله جنگل NFL Hall of Famers راجر Staubach و آلن صفحه و اواخر نیویورک یانکیز مشت زن, دخترک معصوم, اموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>