تهمت و تهدید به خودداری از صدور روادید برای کشورهایی که نمی به سرعت بازگرداندن شهروندان

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon ولی: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر در روز جمعه صادر یادداشت تهدید به خودداری از صدور روادید برای افراد از کشورهایی که به سرعت بازگرداندن شهروندان خود از آمریکا به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک یادداشت به وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی (DHS) که DHS وزیر اطلاع خواهد داد وزیر امور خارجه, اگر هر دولت را انکار می کند و یا تاخیر “پذیرش بیگانگان که در حال شهروندان افراد اتباع یا ساکنان آن کشور پس از اینکه از او خواسته به قبول آن بیگانگان و اگر چنین انکار و یا تاخیر است که مانع عملیات وزارت امنیت لازم برای پاسخ” به این بیماری همه گیر.

در ظرف هفت روز از مناسب اطلاع رسانی وزارت امور خارجه خواهد شد و سپس شروع به برنامه ریزی برای اعمال تحریم های روادید تحت یک فرمان اجرایی تهمت امضا شده در ماه ژانویه است. کسانی که تحریم ها می شود اگر DHS بداند هدفمند کشور از سر گرفته است و پذیرش مردم “بدون تاخیر غیر معقولی.”

تبلیغات

“کشورهایی که انکار و یا نامعقول تاخیر پذیرش شهروندان خود افراد اتباع یا ساکنان ایالات متحده در حال انجام همه گیر … ایجاد غیر قابل قبول عمومی خطرات بهداشتی برای آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در این یادداشت. “ایالات متحده باید قادر به effectuate بازگشت از اتباع خارجی که نقض قوانین ایالات متحده است.”

وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی را بلافاصله پاسخ به سوالات از تپه با توجه به آنچه منجر به تفاهم و اگر هر کشور خاص بود که هدف قرار دادند.

“”وجود دارد عمیقی بهداشت عمومی را تهدید مطرح شده توسط افراد overstaying شرایط خود را برای پذیرش و یا ورود به ایالات متحده غیرقانونی ، بدون کنترل و unscreened در طول همه گیر” یک مقام ارشد دولت رسمی هیل گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد این یادداشت. “ضروری است که دولت ایالات متحده قادر به در اسرع وقت حذف و بازگشت هر کشور خارجی به کشور خود را از مبدا اگر آنها را در ایالات متحده قانونی.”

در حالی که تهمت گرفتار توپخانه ضد هوایی به صورت اولیه خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس که منتقدان باید گفت کافی بود که رئیس جمهور قول داده است به سختی اقدام به محدود کردن این ویروس را گسترش.

این یادداشت نقش به مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته لفاظی نسبت به کشورهای دیگر را متهم به قدرت های جهانی از بهره گیری از ایالات متحده بیش ظاهرا ناعادلانه معاملات تجاری و مسائل دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت بازگرداندن شهروندان ایالات متحده از سراسر جهان به این کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر. وزارت امور خارجه هماهنگ است, بازگشت 56,385 آمریکایی ها از 101 کشور از ژانویه 29, با توجه به آمار و ارقام آخرین به روز رسانی جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>