مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به موکول کردن هر دو مجلس کنگره

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی تهمت کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus بحران ‘حول محور او را’ بیشتر در روز چهارشنبه تهدید به استفاده از قدرت اجرایی به زور هر دو مجلس کنگره به موکول اگر سنا را تایید نمی کند خود را نامزد برای پست های خالی در سراسر دولت است.

رئیس جمهور در طول یک coronavirus جلسه در باغ گل رز ارائه شده طولانی سرنوشت در مقابل آنچه که او به عنوان کنگره انسداد و استدلال تایید خود را نامزد شد و فوری تر از همیشه در میان همه گیر.

“سنا باید هر دو انجام وظیفه خود و رای من نامزد یا آن را باید به طور رسمی موکول بنابراین من می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید فوق العاده ای تعداد زیادی از مردم که برای آمدن به دولت است. و در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از به دلیل ویروس و مشکل است.”

تبلیغات

قانونگذاران در هر دو مجلس هستند انتظار می رود به بازگشت به کنگره آمریکا تا مارس 4 اما هر دو مجلس نمایندگان و سنا شده اند انجام pro forma جلسات در ضمن. این بدان معناست که مجلس سنا است که از لحاظ فنی در جلسه و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است زنگ تفریح قرار ملاقات.

“این عمل در حال حاضر از خروج از شهر در حالی که انجام ساختگی pro forma جلسات یک dereliction از وظیفه است که مردم آمریکا نمی تواند در این بحران” او گفت:. “آن است که یک کلاهبرداری آنچه انجام می دهند. این یک کلاهبرداری است. و همه آن را می داند و آن را که راه را برای یک مدت زمان طولانی است.”

مقاله دوم بخش 3 از قانون اساسی کمک های مالی تهمت قدرت به “روز فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.”

که بدان معنی است که منظور رئیس جمهور به گام و اخراج هر دو هستهای-کنترل سنا را به موکول کردن در حالی که دموکرات برگزار شد خانه کردند. حزب دموکرات نیز رویه ابزار برای جلوگیری از سنا از adjourning.

مرکز ملی قانون اساسی اشاره کرد که “هیچ رئیس جمهوری تا کنون اعمال” اقتدار.

تبلیغات

“شاید آن را هرگز قبل از انجام شده است هیچ کس حتی مطمئن شوید که اگر آن را دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما در حال رفتن به آن را انجام دهد. ما باید این افراد را در اینجا. ما باید مردم را برای این بحران و ما نمی خواهیم به بازی هر بیشتر بازی های سیاسی.”

جمهوری خواهان مجلس سنا شد و انتظار می رود برای راه اندازی یکی از سه هفته pro forma جلسه در روز پنج شنبه بعد از ظهر به گذشته از طریق اتاق جدید آوریل 4 تاریخ بازگشت پس از تعطیلات تمدید شد به دلیل coronavirus. سخنگویان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellNew York, New Jersey, نمایندگان مجلس با تقاضای بیشتر فدرال کمک برای دولت سخت ترین ضربه coronavirus مک کانل بازدید McGrath بیش حملات در تبلیغ جدید هیسپانیک حمایت سازمان راه اندازی کمپین شامل مهاجران در همه گیر امداد بیشتر (R-Ky.) نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد اگر آنها را در حال حاضر سعی کنید به تصویب یک قطعنامه با اتفاق آرا رضایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است گرفتار خالی در سراسر دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به معرفی کامل-زمان انتصاب به پست های کلیدی به جای تکیه مقامات در اقدام كرد.

یک صد و پنجاه و 749 “مواضع کلیدی” ردیابی توسط واشنگتن پست و همکاری برای خدمات عمومی ندارد نامزد در حالی که یکی دیگر از 15 در انتظار نامزدی.

وزارت امنیت داخلی (DHS) یک کلید آژانس در حفاظت در برابر coronavirus و امنیت ملی تهدید است و نه تا به حال یک زمان در بیش از یک سال است. تعدادی دیگر از موقعیت های بالا در بخش پر نشده باقی می ماند.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده مدیر اطلاعات ملی دو تن از اعضای فدرال رزرو هیئت مدیره خبرگزاری کشاورزی مسئول اداره امنیت غذایی و برنامه های رئیس آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی به عنوان نامزد او قرار داده است به جلو که در انتظار تایید در میان همه گیر.

Rep. جان Ratcliffeجان لی RatcliffeGOP پرس برای سریع Ratcliffe تایید اینتل پست اقدام مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم اخراج: گزارش اقدام مدیر اطلاعات ملی آغاز می شود استخدام یخ: گزارش مطلب (R-تگزاس) نامزد دریافت جایزه به مدیر اطلاعات ملی هنوز دریافت یک جلسه قبل از کمیته اطلاعات مجلس سنا. جودی شلتون یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال رزرو در هیئت مدیره نامزد شده است هنوز رتبهدهی نشده است دریافت رای مجلس سنا کمیته امور بانکی پس از ضربه اولیه شک و تردید از توافق اعضای پانل.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به احتمال زیاد به ریختن سوخت جدید به مبارزه با بیش از نامزدی که به عنوان ظهور یک میله رعد و برق در سال های اخیر است. جمهوری خواهان مجلس سنا رفت و “هسته ای” در سال 2019 به تغییر سنا قوانین و کاهش در مقدار زمان آن طول می کشد به تایید اکثر اجرایی نامزد و قضات منطقه. اما دموکرات ها هنوز قادر به نیروی مک کانل به خوردن تا روز کف اتاق بار به صورت تک نامزدی تحت مجلسی قوانین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ تعداد قضایی نامزد یک اولویت بالا برای مک کانل تایید شده توسط سنا: 193. اما او استدلال کرد که نامزد اجرایی گیر شد در برزخ تا سال چون دموکرات ها شد “برگزاری این بالاتر است.”

“این بسیار ناعادلانه سیستم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ وقت برای هر کس دیگری و بسیاری از این افراد شده اند در انتظار برای دو و نیم سال است. …ما نمی توانیم آنها را تایید توسط دموکرات ها. …این فقط یک تلاش هماهنگ برای ایجاد زندگی دشوار است.”

این معلوم نیست چه چیزی باعث تهمت به لوی حمله خود را در کنگره تایید روند در روز سه شنبه اما آن مشخص شده آخرین نمونه از رئیس جمهور خود را با استفاده از coronavirus جلسات را به سیاسی دعوا به مجلس می آید انتقاد خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

Coronavirus آلوده تقریبا 635,000 مردم در آمریکا و کشته شدن حدود 28,000.

او قبلا متنبه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenOcasio-کورتز می گوید آن را “مشروع به بحث در مورد’ اتهام علیه بایدن بایدن نیاز به یک تاریخچه ساخت زنان دستور کار در پاسخ به COVID ساندرز: ترقی خواهان چه کسی در دست خود را نشسته و پشتیبانی نمی کند بایدن را قادر می سازد تهمت انتخاب مجدد بیشتر در طول جلسات توصیف رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerMcConnell بازدید McGrath بیش حملات در تبلیغ جدید شومر Ocasio-کورتز تقاضای بودجه فدرال برای مراسم تشییع جنازه هزینه های کفن و دفن در نیویورک هیسپانیک حمایت سازمان راه اندازی کمپین شامل مهاجران در همه گیر امداد بیشتر (D-n. y.) به عنوان یک “سبک” و هشدار داد قانونگذاران در برابر انجام “حزبی تحقیقات” پس از خانه, تشکیل کمیته ویژه ای برای امتحان فدرال پاسخ به همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین با استفاده از این جلسات به فشار طرح های دیگر در خط با دستور کار گسترده تر. او نورد از افزایش مواد مخدر-تروریسم گشت در اوایل این ماه و اعلام روز سه شنبه که دولت او را نگه دارید در بودجه برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) آن را متهم بودن بیش از حد اعتماد از چین است.

به روز شده در 7:02 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>