مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC اعتراضات بیشتر در روز سه شنبه شب تشکر تگزاس زمین کمیسر جورج W. بوش (R) پس از توافق رسمی گفت که حمایت رئیس جمهور انتخاب مجدد پیشنهاد این سال است.

“با تشکر از شما جورج افتخار بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه.

تبلیغات

بوش پسر سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب بوش (R) گفت: در بیانیه ای به رسانه های محلی در روز سه شنبه که “مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها چیزی که ایستاده بین امریکا و سوسیالیسم.”

“حتی در جهانی همه گیر که در آن ما تا به حال به اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از بهداشت عمومی اقتصاد است و در حال حاضر بازگشت” بوش, 44, گفت اخبار صبح دالاس و تگزاس تریبون.

او نظرات پس از نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش عمویش قصد ندارد به مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند و که جب بوش که مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2016 انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه است نه یک تصمیم.

فردی فورد رییس جمهور سابق, در این گزارش به نام “به طور کامل ساخته شده است.”

“پرزیدنت بوش بازنشسته از ریاست جمهوری سیاست و نشان داد که چگونه او را, رای,” فورد گفت.

جوانتر بوش قبلا تایید شده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 در حالی که در ماه آوریل 2019 تهمت و کنایه آمیز در یک فرمان اجرایی ثبت که او “تنها بوش که امثال من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>