مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید سناتور جمهوریخواه او را پشتیبانی نمی کند خانه نظارت مقابله

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها Coronavirus مختل انتخاباتی بیشتر گفت: بهداشت ، مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeMcConnell بالا نوروزی پرتاب حمایت نظارت معامله به عنوان مهلت Hillicon دره: خانه عبور کلید نظارت لایحه | پل لی اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کشتن FISA مقابله | کاخ سفید به دنبال کمک از تکنولوژی در مبارزه با کروناویروس | Dem خواستار پنس برای مقابله با ویروس اطلاعات غلط در خانه می گذرد کلید نظارت لایحه با مهلت بلندی بیشتر (R-Utah) در روز پنج شنبه که او را پشتیبانی نمی کند یک خانه-تصویب لایحه نظارت— بالا بردن تازه سوال در مورد سرنوشت قانون.

یک سخنگوی Lee تایید مکالمه و رئیس جمهور گفت: یوتا جمهوریخواه که او را پشتیبانی نمی کند خانه قانون. مقامات صحبت برای کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

لی سعی کردم اما موفق به دریافت سنا به تصویب 45 روز تمدید سه به زودی به پایان می رسد مفاد ایالات متحده آمریکا آزادی عمل و همچنین به عنوان تضمین آرا در برخی از اصلاحات مربوط به خانه قانون که جفت با عبور نمود از مقررات با برخی از تغییرات به FISA روند.

  

مترقی و آزادیخواه فکر اوباما هشدار داده اند برای سال های سال است که آنها باور نمی نظارت دادگاه را فراهم می کند به اندازه کافی شفافیت و یا حفظ حریم خصوصی حفاظت هدفمند.

آنها به پیوست شده توسط چندین قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پس از بازرس کل وزارت دادگستری Michael Horowitz در بر داشت 17 قابل توجهی اشتباهات و حذفیات به عنوان بخشی از حکم برنامه های کاربردی به تهمت کمپین کاردانی کارتر صفحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها برافراشته در برابر FISA با این استدلال که خود کمپین “جاسوسی” پس از.

او به نظر می رسد سیگنال در روز پنج شنبه بود که او باز به استدلال خود را زمانی که او توییتی در روز پنج شنبه که برخی از جمهوری خواهان خواسته بودند او را به حق وتو قانون است.

“بسیاری از مغان می خواهید من وتو FISA لایحه تا زمانی که ما پیدا کردن آنچه که منجر به اتفاق های غیر قانونی اقدام ‘کودتا’ از بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده و دیگران!” او در توئیتر خود نوشت.

— در ایران رئیس جمهور جیر طول طولانی طبقه سخنرانی که در آن برافراشته در برابر خانه بیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>