رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره’ کلاه بیشتر در روز سه شنبه را دامنگیر در دادستان و قاضی در مورد دیرین محرم راجر سنگراجر Jason StoneDOJ می پرسد قاضی به حکم راجر سنگ به 7-9 سال زندان محاکمه شاهد می پرسد قاضی به ارسال راجر سنگ به مقامات زندان آماده به دست راجر سنگ پرونده به رسانه ها: گزارش بیشتر میان خرید اینترنتی از وزارت دادگستری تصمیم به دخالت در سنگ محکومیت توصیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در محکومیت اواخر روز سه شنبه حتی به عنوان دموکرات و منتقدان زنگ با بیان این که رئیس جمهور به نظر می رسید به محو کردن خط بین قوه مجریه و وزارت دادگستری (DOJ).

“که این چهار دادستان (Mueller مردم؟) که برش زد و پس از قرار گرفتن در معرض برای معرفی مسخره 9 سال حکم زندان برای یک مرد است که در یک تحقیق که غیر قانونی بود که مولر کلاهبرداری و نباید همیشه حتی شده ؟ 13 عصبانی دموکرات?” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

چهار دادستان که مشغول به کار در سنگ مورد استعفا داد و روز سه شنبه بعد از DOJ خواسته یک دادگاه فدرال برای کاهش هفت تا نه سال حکم زندان آنها بود در اصل توصیه می شود. یک دادستان هارون Zelinsky مشغول به کار در مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerImpeachment است بیش از و یا در آن است ؟ شیف: تهمت تبرئه در سنا محاکمه خواهد نه سیگنال ‘شکست’ Jeffries انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله به Thunberg در جلسه استیضاح بیشتر‘s تیم.

سنگ 67 ساله جناح راست provocateur داشت گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری مربوط به تلاش های خود را برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در داخل اطلاعات در مورد ویکی لیکس در سال 2016.

زمان DOJ دخالت پرسش داده شده است که در آمد آن ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر اولیه توصیه به عنوان یک “سقط جنین از عدالت” و اتهامات قبلی از دموکرات ها که دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrNadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی Hillicon دره: DOJ indicts چهار چینی افسران نظامی بیش از Equifax هک | آمازون به دنبال تهمت رسوب در ‘جنگ ابر طرح دعوی در دادگاه | داخل تهمت بودجه | جمهوری خواه پیشنهاد FTC تعمیرات اساسی در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن پرده .8T بودجه backtracks در مقابله با کنگره | داخلی کاهش در سراسر هیئت مدیره | کسری شاهین بهم پیشنهاد به عنوان غیر واقعی بیشتر است شفاعت در بار رئیس جمهور را به نفع.

رئیس جمهور بعدا به خبرنگاران گفت که او صحبت نکرده بود با DOJ مقامات در مورد سنگ مورد اما اصرار او تا به حال حق به انجام این کار. او کاهش یافته است می گویند که آیا او با توجه به رفت و آمد و سنگ را نهایی کردند.

“همه شروع به باز کردن با مسخره 9 سال حبس توصیه!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سه شنبه شب.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر روز سه شنبه نیز دامنگیر در سی منطقه قاضی امی برمن جکسون است که نظارت بر سنگ مورد دلالت او تا به حال تحت درمان سابق خود در مبارزات انتخاباتی رئیس ناعادلانه.

“این قاضی قرار داده است که پل Manafortپل جان ManafortTrump مبارزات انتخاباتی رئیس جابجایی به واشنگتن: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه خواستار تحقیقات ‘bulls—‘ DOJ انتشار tranche جدید از مولر گواه اسناد و مدارک بیشتر در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل ؟ چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTrump دارای, نیوهمشایر, کمپین تجمع در آستانه اولیه تهمت تجمع جمعیت شعارهای ‘قفل او’ در مورد Pelosi, لوئیزیانا, مرد پنجه نرم می کند گناه به سوزاندن سه تاریخی سیاه و سفید کلیساها بیشتر? فقط درخواست!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

Manafort محکوم شد یک سال پیش به 7 1/2 سال در زندان و پس از او به اعدام محکوم و به اتهام بانکی و مالیاتی و التماس کرد گناه را به یک توطئه شارژ.

جکسون یک اوباما منصوب نظارت در مورد توطئه علیه Manafort صدور حکم او به 43 سال است که برای شارژ. در طول محاکمه Manafort وکلای شکایت کرده است که او شده بود موضوع را به سلول انفرادی. جکسون روشن در آن زمان است که خود را در موقعیت یک نتیجه از وکلا’ تنظیمات با توجه به سی ان ان.

جکسون برنامه ریزی شده است به جمله سنگ در فوریه. 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su