مغلوب ساختن پیشی جستن آماری با بایدن در آرکانزاس: نظرسنجی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMelania مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘پشت صحنه’ اما ‘باور نکردنی با نفوذ’: کتاب پلیس اتحادیه چهره لابی دعوا در تمام سطوح دولت ارنست چلنجر آگهی با سه امتیاز در آیوا را مشخص تر و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenPolice اتحادیه چهره لابی دعوا در تمام سطوح دولت می تواند برگ برنده خود را شکستن 46 درصد سقف ؟ بایدن مشاوران شروع به جمع آوری اسناد و مدارک از پتانسیل VP میدارد: گزارش بیشتر در آماری گرما مرده در آرکانزاس بر اساس یک نظرسنجی جدید.

تهمت حمایت از 47 درصد از احتمال آرکانزاس رای دهندگان با توجه به بحث کسب و کار و سیاست-هندریکس کالج نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

رئیس جمهور منجر بایدن که پشتیبانی شده توسط 45 درصد از احتمال رای دهندگان با 2 امتیاز که می افتد در این نظرسنجی 3.3 درصد خطا.

تبلیغات

پنج درصد از رای دهندگان گفتند که حمایت “نامزد دیگری” و 3 درصد گفت: آنها “مطمئن” است که نامزد آنها حمایت خواهد با توجه به بحث کسب و کار.

این نظرسنجی در بر داشت بایدن بود پیشرو در میان رای دهندگان مستقل, 46 تا 40 درصد با توجه به گزارش.

در سال 2016 تهمت برنده دولت با 60 درصد آرا.

این نظرسنجی انجام شد ژوئن 9 و 10 ژوئن و بررسی 869 به احتمال زیاد آرکانزاس رای دهندگان.

آن را زیر نظر سنجی های اخیر نشان تهمت انتهایی بایدن در کلید میدان نبرد متحده است.

فاکس نیوز, نظر سنجی منتشر شده در اوایل این ماه نشان داد که بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در اوهایو و ویسکانسین و آریزونا — سه متحده تهمت برنده در سال 2016.

یک نظرسنجی منتشر شده از حزب جمهوری خواه شرکت Cygnal همچنین نشان داد بایدن با 3 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا.

و یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شده در اوایل این ماه در بر داشت بایدن با 14 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه ای به سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker خواستار شبکه جمع شدن بررسی شده است. سی ان ان به طور کلی وکیل دیوید Vigilante رد کمپین تقاضا آن را “ایمان بد از تلاش های کمپین را تهدید دادخواهی به پوزه بیان آن را نمی خواهند رای خود را به خواندن و یا شنیدن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>