مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با ترکیه در میان تنش های رو به رشد در سوریه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر صحبت با ترکیه رئیس جمهور در روز شنبه تنها چند روز پس از نیروهای آمریکایی در درگیری با نیروهای دولتی سوریه در نزدیکی منطقه ای که در آن نیروهای ترکیه در حال تلاش برای اسکان هزاران نفر از پناهندگان سوری.

معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر جاد دیر گفت: استخر خبرنگاران یکشنبه شب که تهمت سخن گفته بود با رجب طیب اردوغان یک روز قبل از آن و “ابراز نگرانی از خشونت در ادلب سوریه” با اشاره به درگیری های اخیر بین ترکیه و سوریه در منطقه است.

“دیروز رئیس جمهور Donald J. Trump صحبت با رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه است. رئیس جمهور تهمت ابراز نگرانی از خشونت در ادلب سوریه و تشکر اردوغان رئیس جمهور ترکیه در تلاش برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی” Deere گفت.

تبلیغات

“رئیس جمهور تهمت منتقل ایالات متحده تمایل به دیدن پایان دادن به حمایت روسیه برای رژیم اسد جنایات و برای حل سیاسی بحران سوریه است. رئیس جمهور تهمت همچنین تصریح کرد که ادامه دخالت خارجی در لیبی را تنها در خدمت به بدتر شدن وضعیت.”

درگیری رخ داده است در اوایل این ماه بین نیروهای دولتی و واحدهای نظامی در شمال شرقی سوریه این سایت از یک حمله نظامی توسط نیروهای ترکیه در سال گذشته به عنوان بخشی از یک عملیات توسط ترکیه دولت برای اسکان بیش از یک میلیون پناهجوی سوری است.

روز پیش در این منطقه بود موضوع بیشتر به خشونت کشیده شد و نیروهای آمریکایی در اخراج طرفدار دولت نظامیان بودند که به اتهام پرتاب سنگ در آنها قتل یک سوری.

“پس از نیروهای ائتلاف با صدور یک سری هشدارها و د-تشدید تلاش گشت آمد زیر آتش سلاح های کوچک از افراد ناشناخته. در دفاع از نیروهای ائتلاف به آتش گفت:” یک سخنگوی نیروهای ائتلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>