مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عربستان ولیعهد در مورد قیمت نفت

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFeehery: Mulvaney مناسب برای ایرلند شمالی مطبوعات ارسال: برنی ساندرز در حال حاضر برنده تپه صبح روز سه گزارش – می تواند برگ برنده کنگره در توافق coronavirus بسته است ؟ بیشتر صحبت با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان روز دوشنبه در مورد انرژی جهانی بازارهای کاخ سفید گفت.

این گفتگو بین دو تن از رهبران آمد در میان یک قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه که همراه با نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus لرزاند بازارهای مالی جهانی.

“رئیس جمهور و ولیعهد مورد بحث جهانی بازارهای انرژی و دیگر بحرانی منطقه ای و دو جانبه مسائل” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

تبلیغات

عربستان سعودی و روسیه را مبارزه برای سیل بازار جهانی با نفت ارزان چیزی است که می تواند مصرف کنندگان ارائه نفت ارزان قیمت اما آسیب ایالات متحده تولید کنندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال مقصر روز دوشنبه کاهش در بازارهای مستقیما بر اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه نشان می دهد رسانه ها به دروغ نسبت دادن رها به کوروناویروس. رئیس جمهور همچنین گفت که آن را “خوب برای مصرف کننده” است که قیمت بنزین انداختن.

“عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه همان روز او به عربستان ولیعهد.

قیمت نفت غرق 24 درصد در روز دوشنبه در حالی که میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 2,014 امتیاز یا 7.8 درصد و مارک و بدترین حالت آن بعد از سال 2008 در طول بحران مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>