مغلوب ساختن پیشی جستن: برخی از فرمانداران رفته اند بیش از حد در coronavirus محدودیت

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر در روز یکشنبه گفت که او معتقد است برخی از فرمانداران باید “خیلی دور رفته” در اعمال محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه که او نمی باید موضوع را با معترضان که مسخره اجتماعی فاصله دستورالعمل به صدای نارضایتی با محدودیت های که باید توقیف کسب و کار و مشخصی بیکاری است.

“بعضی از آنها خیلی دور رفته. برخی از فرمانداران رفته بیش از حد است. برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من فکر می کنم در پایان آن را به ماده از آنجا که ما در حال شروع به باز کردن ما, متحده, و من فکر می کنم آنها در حال رفتن برای باز کردن خیلی خوب است.”

تبلیغات

“تا آنجا که معترضان, شما می دانید, من دیدن معترضان برای همه نوع از همه چیز,” او اضافه شده است. “و من با همه. من با همه است.”

رئیس جمهور در ابتدا کاهش یافته است برای مشخص کردن هر گونه خاص و فرماندار او فکر رفته بود بیش از حد قبل از ضربه زدن میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) و ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) نشان می دهد دومی سزاوار به اعتراض برای امضای جدید قوانین اسلحه.

“اگر شما را میشیگان وجود دارد چیزهایی که در میشیگان است که من فکر نمی کنم آنها لازم و یا مناسب. هر کس می داند که” رئیس جمهور گفت:. “من فکر می کنم فرماندار میشیگان — ما در حال گرفتن همراه بسیار خوبی است اما من فکر می کنم فرماندار میشیگان احتمالا می داند که.”

Whitmer دیده است نام او شناور به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید که ممکن است او را ساخته اند یک هدف بزرگتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر همدردی با معترضان که معلوم شد توسط صدها نفر در کشورهای در سراسر کشور, ايميل های اجتماعی فاصله دستورالعمل های کاخ سفید است در محل قرار داده برای تمبر از ویروس است که اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

رئیس جمهور در روز جمعه انداخت و او را حمایت معترضان در مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا برگزار شد که تظاهرات به مخالفت با اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در تماس تلفنی به “آزادسازی” این کشورها است. هر سه در حال اجرا توسط فرمانداران دموکرات.

تبلیغات

اعتراضات کوچکی تشکیل داده اند در روزهای اخیر در میشیگان و اوهایو, ویرجینیا, مینه سوتا, تگزاس و فلوریدا با دیگران برنامه ریزی شده برای هفته آینده. برخی از تظاهرکنندگان را تکان داد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم یا فرسوده پوشاک تحمل رئیس جمهور نام.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معترضان او را دیده در پوشش خبری در حال نشان دادن یک “عشق به کشور ما است.”

رهبران دولت ابراز نگرانی کرده اند که تهمت تماس برای آزادی می تواند به دامن زدن به ناآرامی های مدنی و تشویق به تظاهرات. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که اجتماعات بزرگ می تواند گسترش بیشتر این ویروس گسترش نیاز اجتماعی فاصله.

Coronavirus آلوده بیش از 755,000 مردم در ایالات متحده از یکشنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده و به کشته شدن بیش از 40 ، 000.

کاخ سفید را به روش مرحله به مرحله برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده خواستار فرمانداران را تعیین نهایی در زمانی که آنها می تواند اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: پذیرش این تظاهرات را تهدید می کند به تحریک بیشتر دشمنی نسبت به رهبران دولت.

معاون رئیس جمهور پنس گفت: طی روز یکشنبه در نشست خبری که آمریکایی ها باید “توجه خود را از دولت و مقامات محلی.”

رئیس جمهور شده است قاطعانه مورد نیاز برای بازگشایی اقتصاد است که یک شعار مرکزی خود را از انتخاب مجدد مبارزه است. اما او اصرار داشت در روز یکشنبه که بلند کردن اجسام از محدودیت ها را اولویت بندی ایمنی.

“هستند بسیاری از چیزهای بزرگ اتفاق می افتد و ما در حال رفتن به شروع به باز کشور ما,” او گفت:. “آن را مانند یک پازل زیبا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>