مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد وال استریت ژورنال برای عدم به ذکر است رتبه بندی در بخش سرمقاله در ویروس جلسات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenators تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله نسبت ناروا به او می گوید نگاه کنید به وام کسب و کار کوچک برنامه محدود کردن قمار بیشتر در روز پنج شنبه لعنتی وال استریت ژورنال برای سرمقاله خود در انتقاد از روزانه مطبوعاتی کاخ سفید جلسات شکایت که خروجی اخبار موفق به مناسب توجه به تعداد بینندگان آنها را جذب کند.

“وال استریت ژورنال همیشه فراموش به ذکر است که این رتبه برای کاخ سفید جلسات مطبوعاتی هستند ‘از طریق سقف,'” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اشاره نیویورک تایمز قطعه ای که به تازگی در مقایسه با تعداد بینندگان به “دوشنبه شب فوتبال” و یا “کارشناسی است.”

رئیس جمهور تأکید کرد که این جلسات بودند “تنها راه برای من برای فرار از این خبر جعلی و دریافت نظرات من در سراسر. وال استریت ژورنال است که خبر جعلی!”

در نظر قطعه منتشر شده چهارشنبه شب با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن را تلف جلسات” مجله هیئت تحریریه bemoaned که روزانه از کنفرانس های مطبوعاتی ظاهر در نظر گرفته شده برای تمرکز بر آخرین اخبار در اطراف coronavirus تبدیل شده بود “بیشتر در مورد بسیاری از دشمنی های Donald J. Trump.”

تبلیغات

هیئت تحریریه نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مکرر در مطبوعات فرمانداران و منتقدان خود را در طول جلسه بودند “off-key” با توجه به شدت بیماری همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم در ایالات متحده آمریکا

هیئت مدیره خواست تهمت به صرفنظر کردن از مرکز صحنه در جلسات به معاون رئیس جمهور پنس و مقامات بهداشتی که باید به طور منظم به نظر می رسد در جلسات اما باید در درجه اول منتظر به ارائه به روز رسانی تا زمانی که رئیس جمهور ارائه خود اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پنج شنبه — مشخص شده است که نادر شات از رئیس جمهور در روپرت مرداک متعلق به وال استریت ژورنال — برجسته رئیس جمهور تثبيت چگونه جلسات خود را در حال بازی در رسانه ها. او اغلب می بالد در مورد محبوبیت خود و مقامات کاخ سفید در مورد شکایت کرده اند شبکه هایی که نمی air آنها را در تمامیت خود را.

رئیس جمهور است و به طور معمول باز جلسات با تهیه بیانیه ای قبل از گرفتن سوال از خبرنگاران. است که در قالب رهبری برای مبارزه با خبرنگاران انتقاد از احتمال دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenThe هیل کمپین گزارش: Sanders, خروجی پاکسازی بایدن مسیر به نامزد سابق کلینتون کارکنان دعوت به جشن ساندرز ترک: گزارش ساندرز خروج برگ ناامیدی عمیق در سمت چپ تر و یک سوال در روز چهارشنبه در مورد Netflix سریال “ببر پادشاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معمولا برگ اتاق جلسه اجازه می دهد تا پنس و مقامات بهداشت به اظهارات و پاسخ به سوالات برای یک دوره کوتاه از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>