مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع بیشتر ناودان رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) در چهار شنبه برای سخنان خود در انتقاد از دو حزب محافظه کار دیوان عالی کشور معرفی شده توسط رئیس جمهور برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughGOP سناتور سعی کنید به سرزنش شومر بیش از SCOTUS سخن گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’ شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’ بیشتر و نیل Gorsuchنیل GorsuchGOP سناتور سعی کنید به سرزنش شومر بیش از SCOTUS سخن گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شومر بیانیه در Kavanaugh, Gorsuch: ‘اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر’ شومر را می گوید او ارجاع قضات پرداخت ‘سیاسی قیمت’ بیشتر.

شومر در سخنرانی خود در یک تجمع با سقط جنین طرفداران حقوق در خارج از دادگاه گفت که او می خواست بگوید Gorsuch و Kavanaugh که “شما منتشر شد گردباد و شما پرداخت قیمت.”

“شما نمی دانید که آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح گیری,” او اضافه شده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شومر نظرات یک “مستقیم و خطرناک تهدید به دیوان عالی ایالات متحده.”

“اگر یک جمهوری خواه بود او و یا او را دستگیر شود و یا استیضاح. اقدام جدی باید گرفته شود در حال حاضر!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس دیوان عالی عدالت رابرتز سرزنش شومر این اظهارات در نادر بیانیه عمومی در تماس تلفنی با سناتور نظرات “خطرناک است.”

تبلیغات

شومر سخنگوی جاستین گودمن در بیانیه ای گفت که این سناتور دیدگاه به “یک مرجع سیاسی قیمت جمهوری خواه مجلس سنا خواهد پرداخت هزینه برای قرار دادن این قضات در دادگاه و یک هشدار است که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری در برابر این تصمیم است.”

“برای عدالت رابرتز به دنبال جناح راست را عمدی سوء تعبیر از آنچه دیابت شومر گفت: در حالی که سکوت در زمانی که رئیس جمهور تهمت حمله قضات [سونیا] ستمیر و [اموزش Bader] Ginsburg هفته گذشته نشان می دهد که عدالت رابرتز نیست فقط تماس توپ و اعتصابات” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که Ginsburg و ستمیر دو لیبرال قضات باید recuse خود را از موارد مربوط به او و یا دولت او.

یک سخنگوی شومر این دفتر شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>