مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد تصویری از کومو ستایش تلاش های دولت: ‘آنها از سمت چپ از بخش های خوب’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWuhan آزمایشگاه ادعاها را از coronavirus منشاء بانک ها می گویند که آنها زد PPP بودجه ‘در دقیقه’ دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه بیشتر نشان داد یک ویدئو کلیپ از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoTrump دفاع تست قابلیت انفجار منتقدان WH در طول جلسه فعالان محافظه کار تشویق DOJ به شکایت فرمانداران رهبران محلی برای coronavirus محدودیت تماس آنها را ‘شایع سوء استفاده’ مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجاری زیر آتش میان تقلا برای ویروس منابع بیشتر (D) ستایش دولت فدرال تلاش در coronavirus همه گیر اما گفت که کارکنان خود را “چپ کردن بخش خوب.”

رئیس جمهور درخواست یک کلیپ از کومو یکشنبه نشست خبری برگزار شود, در کاخ سفید نشست خبری پس از کلیپ, گفت که او فکر وجود دارد بیشتر به نشان می دهد.

“آنها از سمت چپ قسمت خوب,” او گفت: “کار خوب fellas. آنها بهتر است در هواکش.”

تبلیغات

در این کلیپ نیویورک فرماندار تحسین دولت فدرال برای همکاری با دولت بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا کنون.

“دولت فدرال شدت و بزرگی بود شریک,” او گفت:. “من یکی از اولین به آن می گویند. ما نیاز به کمک و آنها وجود دارد.”

پس از کلیپ, خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن چه بود “از بخش های خوب” بود که از سمت چپ.

“اندرو تا به حال چیز دیگری می گویند که واقعا خوب بود اما ما نمی خواهد از طریق آن,” او گفت:.

“شما می خواهید برای قرار دادن بقیه آن را و یا شما آن را از او پرسید: یک عضو از کارکنان خود را از قبل گفت: “من فقط فکر می کنم آن را بسیار خوب برای مردم, به دلیل آن را دو حزبی.”

“این است که در مورد دموکرات ها و جمهوریخواهان,” او اضافه شده است. “این است که در مورد یک چیز است که آمار کشور ما دوست دارد که هرگز اتفاق افتاده است به ما قبل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تشکر کومو برای نظرات خود را قبل از گفتن یک عضو هیات ارائه برای پیدا کردن گم شده و تصویری “خوب که خوب است. هر چیز دیگری.”

کومو جشن یک روند کاهش بستری نرخ در طول پنج شنبه جلسه گفت که اگر روند فعلی ادامه نیویورک شیوع خواهد شد به اوج خود رسید و شروع آن تبار.

ارز رخ داده روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو تا به حال ناودان هر یک از دیگر بیش از اختلافات در مورد بودجه فدرال برای متحده در طول بیماری همه گیر. رئیس جمهور در پاسخ به کومو درخواست برای کمک های مالی بیشتر گفت: فرماندار “باید زمان بیشتری را صرف” انجام و زمان کمتر ‘شکایت'” در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>