مغلوب ساختن پیشی جستن سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر در روز یکشنبه اعلان مجدد یک صدای جیر جیر از یک حامی که به نام Anthony Fauciآنتونی FauciWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از ما برتر انگلستان دانشمند: ’80 درصد’ اعتماد به نفس یک COVID-19 واکسن می تواند آماده سپتامبر روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران مقامات بهداشتی آدرس خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر تر, یک عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار به اخراج می شود.

سابق کنگره و نامزد دیانا لورن در صدای جیر جیر خود را متهم Fauci معکوس و موقعیت خود را در خطر مطرح شده توسط coronavirus نوشتن که Fauci ادعا کرد که ویروس “مطرح شده و هیچ تهدیدی برای آمریکا در بزرگ” در مارس 29.

“زمان به #FireFauci,” لورن اضافه شده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پیام جمعه شب همراه با یک پیام در نظر گرفتن هدف در “خبر جعلی.” این یکی از بسیاری از توییت از رئیس جمهور روز یکشنبه شلاق در رسانه ها بیش از پوشش خود را از دولت خود coronavirus پاسخ.

“با عرض پوزش خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد. با تشکر از شما @OANN” او توییتی اضافه کردن ستایش برای جناح راست اخبار شبکه یک, امریکا, شبکه خبر.

تبلیغات

یک درخواست برای نظر از کاخ سفید بود فورا بازگشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ لورن پیام می آید پس از Fauci به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در صبح روز یکشنبه که در آن از او خواسته شده بود توسط میزبان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperPence معکوس موقعیت محرومیت coronavirus نیروی کار عضو از ظاهر شدن در سی ان ان: گزارش پنس میله coronavirus نیروی کار عضو از ظاهر شدن در سی ان ان: گزارش دق الباب می آید, انتقاد جورج کانوی retweet که مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘100% مجنون’ بیشتر اگر اقدامات محدود کننده در محل قرار داده و زودتر توسط دولت را نجات داد زندگی بیشتر در میان همه گیر.

“من معنی بدیهی است, شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام, و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند به نجات زندگی” Fauci گفت. “بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن است.”

Fauci خود خواست روزنامه نگاران در گذشته برای جلوگیری از “حفره” او را در برابر رئیس جمهور در مطبوعات.

“که واقعا مایه تاسف است. من آرزو می کنم آن را متوقف خواهد کرد چرا که ما یک مقدار مشکل بزرگتر در اینجا از تلاش به نقطه تفاوت” Fauci گفت: در ماه مارس است. “واقعا وجود دارد و اساسا در هسته … نه تفاوت.”

“رئیس جمهور گوش به من چه گفته اند و چه افراد دیگر در این کارگروه باید گفت. زمانی که من توصیه او را گرفته آنها را,” او اضافه شده است. “ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که فقط مفید نیست.”

لورن زد برای کنگره در اوایل سال جاری برای صندلی در حال حاضر برگزار می شود سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiObama تابه ویسکانسین ‘افتضاح,’ پشت رای-توسط-mail تلاش های همه گیر در میان Fauci انتظار واقعی درجه نرمال ” در ماه نوامبر انتخابات 16 چیزهایی که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر (D-کالیفرنیا.) اما شکست خورده بود در این دولت باز اولیه در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>