مغلوب ساختن پیشی جستن سهام و سپس حذف صدای جیر جیر ستایش ستاد برای نمایندگی ‘بزرگ ایالت کانزاس’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCoronavirus افزایش شمار تلفات 304 در چین مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ خود گردان فلسطینی کاهش همکاری های امنیتی با آمریکا و اسرائیل زیر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح اعلام مطلب توییتی و سپس حذف یک پیام تبریک Kansas City Chiefs برای نمایندگی “بزرگ ایالت کانزاس” پس از پیروزی این تیم در سوپر باول در میامی در شب یکشنبه.

“تبریک به کانزاس سیتی در یک بازی بزرگ و فوق العاده باز گشت بسیار زیاد تحت فشار ناروا” نوشت: در پس-حذف صدای جیر جیر. “شما نماینده عالی ایالت کانزاس و در واقع کل ایالات متحده آمریکا بسیار خوب است. کشور ما افتخار است که از شما!”

مدت کوتاهی پس از حذف, صدای جیر جیر, مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک پیام مشابه استقبال از این تیم و “دولت بزرگ میسوری” پس از آن امن 31-20 پیروزی برابر San Francisco 49ers در روز یکشنبه. شهر کانزاس ستاد مستقر در شهر کانزاس.

تبلیغات

“تبریک به کانزاس سیتی در یک بازی بزرگ و فوق العاده comeback تحت فشار بسیار زیاد. ما به شما افتخار می کنیم و بزرگ ایالت میسوری” او هنوز توییتی. “شما قهرمانان واقعی هستند!”

با وجود سویفت حذف توییت های ارسال نشده به دور بماند در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر