رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر در جمعه اعلام کرد که او انتخاب شده است یک عضو از کاخ سفید و مشاور را به عنوان بازرس کل نظارت بر dispersement از صدها میلیارد دلار در بودجه فدرال به عنوان بخشی از coronavirus امداد بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته برایان میلر که در حال حاضر به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و مشاور ارشد کاردانی در کاخ سفید و مشاور خود را به عنوان بازرس ویژه برای همه گیر بازیابی (SIGPR).

موقعیت جدید تحت وزارت خزانه است وظیفه پیگیری وام, ضمانت وام و هزینه های دیگر ساخته شده توسط گروه. آن را به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بیل و مجاز است برای مدت پنج سال.

تبلیغات

کاخ سفید اشاره کرد که میلر قبلا به عنوان بازرس کل برای خدمات عمومی دولت برای نزدیک به یک دهه است و در خدمت دیگر مشخصات بالا فدرال مواضع از جمله در وزارت دادگستری به عنوان مشاور ارشد به معاون دادستان کل.

قانونگذاران از هر دو طرف خواسته اند تا برگ برنده دولت به احترام الزامات نظارت کنگره گنجانده شده در بسته امداد گذشت, هفته گذشته پس از رئیس جمهور موجب اختلاف زمانی که او نشان داد در امضای بیانیه متصل به قانون است که کاخ سفید خواهد نظارت بر SIGPR گزارش به کنگره است.

“با تریلیون ها دلار مالیات دهندگان که صرف این مهم است برای دولت برای اطمینان از شفافیت کامل و تمایل به صورت مستقل نظارت” سنسور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyPoll: بیشتر جمهوری خواه رای دهندگان فکر می کنم حزب متحد تر از رای دهندگان دموکرات اعطای پول نقد پرداخت محافظه کار است اصل 7 چیزهایی که در مورد coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-یوتا) و جان تسترجاناتان (Jon) TesterCoronavirus بحران همونطور 2020 سیاسی حساب برخی از دموکرات ها در حال رشد antsy به عنوان مجلس سنا مذاکرات کشیدن دموکرات بخار بیش از ایران coronavirus بیل: “در مجموع ناکافی’ بیشتر (D-Mont.) نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

رامنی و تستر اشاره کرد که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تاسیس چندین لایه از نظارت برای میلیاردها فدرال کمک مجموعه ای پراکنده: بازرس کل کنگره نظارت پنل و یک کمیته از بازرسان به طور کلی شناخته شده به عنوان بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته (خ).

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه همچنین اعلام کرد بازرسان کلی نامزد برای دیگر ادارات و سازمان ها از جمله پنتاگون وزارت آموزش و پرورش و سازمان اطلاعات مرکزی (CIA).

او شنود گذاشته Jason Abend ارشد مشاور سیاست ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) به عنوان بازرس کل وزارت دفاع; Andrew De Mello یک محاکمه وکیل در وزارت دادگستری مالیاتی بخش به عنوان بازرس کل در وزارت آموزش و پرورش; و پیتر تامسون, لوئیزیانا بر اساس وکیل به عنوان بازرس کل سازمان سیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de