مغلوب ساختن پیشی جستن و ژاپن در, ویروسی, کلیپ از Nadler دادن پاسخ نهایی بیش شیف

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر در روز جمعه ضبط شده در یک ویروسی کلیپ قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerLive پوشش: سناتور پرس و جو استیضاح مدیران تهمت دفاع Nadler شناور جان کلی به عنوان پتانسیل استیضاح شاهد روباه والاس: Nadler خواهد پرداخت به کلینتون استیضاح اظهارات ‘حذف از زمین” بیشتر (D-n. y.) که به نظر می رسد به گرفتن استیضاح مدیر همکار تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffSwing آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A تهمت اصرار او نیست نگران استیضاح: “این یک دوره مبارک’ وارن قرار می دهد عدالت رابرتز در نقطه بی دست و پا با دیوان عالی کشور مشروعیت سوال بیشتر (D-کالیفرنیا.) با تعجب زمانی که او پا به میکروفون برای ارائه پاسخ نهایی به سناتور در مجلس سنا استیضاح محاکمه.

“جری, جری, جری” شیف شنیده میشد گفت: به عنوان Nadler به سرعت راه می رفت گذشته او را به ارائه پاسخ نهایی از خانه استیضاح مدیران برای شب.

تبلیغات

لحظه ای بود سلنیوم برای رئیس جمهور که بارها رفته پس از شیف و دموکرات ها در طول استیضاح محاکمه.

“Nadler پاره پاره استدلال نهایی دور از شیف فکر می کند با تدبیر انجام بدی ، آنها در حال مبارزه با زمان بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان فیلم لحظه های ساخته شده راه خود را در سراسر رسانه های اجتماعی در صبح روز جمعه.

لحظه ای آمد و در اواخر روز پنجشنبه در پایان 16 ساعت دوره که در آن سناتورها مطرح سوال به خانه مديران و رئيس جمهور در دفاع از تیم. سناتور. ctqامی ژان KlobucharDemocrats را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا Klobuchar در دیدار با کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازوی بلومبرگ می گوید او نمی خواهد تغییر دهنده سیاست را به بحث مرحله بیشتر (D-Minn.) خواسته نهایی سوال دادن خانه مدیران این فرصت را به “ارائه هر گونه نظر دیگر سنا را بهره مند از شنیدن قبل از ما موکول به شب.”

Nadler دیده می شود بلند شدن از صندلی خود را و ساخت راه خود را به میکروفون به بیانیه پایانی ظاهر می شود برای گرفتن شیف خاموش نگهبان.

اعضای رئيس جمهور است تیم حقوقی و مجلس سنا کارکنان قابل مشاهده در دوربین دیده می شود خندان به صحنه آشکار شد.

تبلیغات

سخنران برای شیف و Nadler بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Nadler استفاده نهایی سخنان به تکرار نیاز به شهود و رد تهمت دفاع به عنوان یک سری از حواس او را پرت به معنای منحرف کردن توجه از این سوال که آیا رئیس جمهور شدید قدرت خود را در فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

“خانه مدیران ثابت کرده است که سوال فراتر از هر گونه شک و تردید,” او گفت:.

شیف رئیس کمیته اطلاعات چراغ خانه استیضاح پرس و جو قبل از آن را نقل مکان کرد به رای, و او به عنوان رهبری مدیر خانه در طول محاکمه انجام بخش عمده ای از صحبت در تخمگذاری مورد در برابر رئیس جمهور است.

شیف تحویل ترجمه در هر یک از سه روز باز کردن استدلال برای خانه مدیران ساخت آن را حتی بیشتر تعجب آور است که Nadler را حرف آخر در روز پنج شنبه.

Nadler عملکرد در طول محاکمه است irked سناتور جمهوریخواه در زمان با چند ابراز خشم در پیشنهاد او هفته گذشته که مجلس سنا خواهد بود همدستی در یک پوشش اگر آنها تماس داشته است.

سناتور. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه بیشتر (R دنیاست.) گفت: در اواخر روز پنجشنبه او نمی خواهد رای به نفع subpoenaing شهود و اسناد و مدارک اضافی آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد محاکمه خواهد حرکت به تبرئه رای بعد جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر