رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزار بیشتر در شنبه دیدم USNS راحتی به عنوان آن را ترک نورفولک (Va.) نیروی دریایی ایستگاه برای شهر نیویورک که در آن آن را به عنوان یک اورژانس بیمارستان این شهر coronavirus بیماران.

“کشور ما در حال جنگ با نامرئی دشمن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به COVID-19. “ما در حال marshaling کامل قدرت از ملت آمریکا … برای پیروز شدن به ویروس و ما را به انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به این کشتی به عنوان یک “70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی در نیویورک.”

تبلیغات

این کشتی قادر خواهد بود به خانه 1000 بيمار است و یکی از چندین اورژانس بیمارستان است که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) کار کرده است به مجموعه تا قبل از این ویروس می رسد و اوج خود در ایالت نیویورک.

فرماندار گفت: با وجود 52,318 تایید coronavirus موارد در نیویورک از جمله 7,681 موارد جدید. حداقل 728 نفر در کشور فوت کرده اند از آنجا که از virus.

کومو تصریح کرد که راس می تواند رخ دهد در درون 14-21 روز. در آن زمان نیویورک نیاز برآورد 140,000 تخت و 40000 تعداد تخت. کومو نیز پیش بینی شده است که دولت را به از 30000 و 40000 ماسک برآورد که دولت در حال حاضر به خوبی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de