مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مهاجران مستند نشده می توانید آزمایش برای coronavirus بدون ترس از اخراج

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر پنس دوم بانوی تست منفی برای coronavirus کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کشور کمک میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بیشتر در روز یکشنبه گفت: مهاجران مستند نشده باید قادر به گرفتن تست شده برای coronavirus بدون ترس از دستگیری و یا تبعید.

“پاسخ این است که بله ما انجام خواهد شد کسانی که در آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید جلسه.

“شما می توانید می گویند بیگانه غیر قانونی شما می توانید می گویند مهاجر غیر قانونی شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید به استفاده از تعریف خود را از آنچه شما فراز صحبت کردن در مورد… بله, ما خواهد شد تست آن شخص” او ادامه داد. “از آنجا که من فکر می کنم این مهم است که ما آزمایش است و ما نمی’ می خواهید به ارسال آن شخص را به هر کجا که ما در حال رفتن به ارسال آن شخص است.”

تبلیغات

معاون رئیس جمهور پنس اشاره کرد در این جلسه که گمرک و حفاظت از مرزها صادر راهنمایی که عوامل نمی خواهد هدف اتاق اورژانس یا مراکز بهداشت در جستجو از مهاجران مستند نشده, محرومیت شرایط فوق العاده.

اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مهاجران مستند نشده می تواند به دنبال یک آزمون برای این ویروس بدون ترس می آید پس از او خود را صرف چند سال به دنبال سرکوب مهاجرت و هشدار از خطرات است که مهاجران را در برخواهد داشت. او تحت فشار قرار دادند تا برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک و تحمیل سیاست های بازگشت پناه جویان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا معوق سوال به جراح عمومی جروم آدامز که گفت: همه مردم با علائم باید آزمایش می شود و اشاره کرد که ویروس “نیست و قاضی بر اساس جایی که شما در حال از.”

کارشناسان بهداشت عمومی تحت فشار قرار دادند برای گسترش coronavirus تست اجازه می دهد تا مقامات را بهتر شناسایی که نیاز به قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

وجود دارد بیش از 30000 تایید موارد کروناویروس در آمریکا و بیش از 400 آمریکایی ها با این ویروس فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر