رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNorth کره درخواست برای کمک در حالی که انکار هر coronavirus موارد: گزارش, ایران, حفظ, تهران ‘هیچ دانش’ از آمریکایی گروگان محل نرخ بیکاری افزایش به 3.2 میلیون نفر به کروناویروس ویران اقتصاد بیشتر گفت: “به هیچ وجه” او را لغو جمهوریخواه در ماه اوت با وجود عدم قطعیت در اطراف رویدادهای برنامه ریزی شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما قصد داریم به ما کنوانسیون. شما می دانید که ما کنوانسیون در کارولینای شمالی در شارلوت,” او گفت: به رادیو فردا میزبان Sean HannitySean Patrick HannityCuomo گام به ملی شدند با کروناویروس مبارزه Hannity ارائه می دهد برای کمک به کومو در coronavirus پاسخ با رادیو و تلویزیون را نشان می دهد محافظه کار گروه بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus پاسخ در تبلیغ جدید بیشتر در روز پنج شنبه.

این جمهوریخواه است که برای برنامه ریزی Aug. 24-27 حدود دو ماه قبل از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

تبلیغات

“ما قطعا برنامه ریزی — آن را نسبت به پایان ماه اوت. کسی درخواست شد امروز كه شما خود را لغو کنوانسیون?’ به من گفت: به هیچ وجه من قصد دارم به انصراف از کنوانسیون. ما در حال رفتن به کنوانسیون آن را برای رفتن به باور” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

در اوایل این هفته گزارش شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است این کمیته وظیفه برنامه ریزی کنوانسیون ملی دموکرات ها به نظر اضطراری “گزینه های احتمالی” برای این رویداد برنامه ریزی شده در جولای 13-16 در میلواکی است.

از آنجا که ویروس برتر ایالات متحده ده ها تن از رویدادها و همایش لغو شده یا به تعویق افتاده است. هنوز معلوم نیست که مقامات بهداشت عمومی متوقف خواهد شد توصیه علیه سفر و اجتماعات بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de