مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق برش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد حمایت دور دیگری از coronavirus محرک قانون مگر آن شامل مالیات بر حقوق برش های یک اندازه گیری است که خاموش پشتیبانی در میان قانونگذاران در کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال که او می خواهم برای دیدن یک ملاحظه زیرساخت لایحه تصویب برای کمک به احیای اقتصاد است که حفره حفره میان coronavirus بیماری همه گیر. اما او نشان داد آستین مورد نظر حقوق و دستمزد کاهش مالیات را باید بخشی از هر مذاکره.

“من می خواهم برای دیدن یک مالیات بر حقوق برش در هر دو طرف بسیار قوی یکی به خاطر این که واقعا قرار دادن مردم به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما زیرساخت بسیار مهم است. کشور ما جاده های ما — ببخشید — آنها در حال رفتن به جهنم است.”

تبلیغات

“اما ما خواهد بود با انجام زیرساخت های ناروا” گفت: نشسته در کنار معاون رئیس جمهور پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه WH رسمی می گوید تهمت معتقد است K-12 خصوصی مدارس باید به عقب PPP بودجه تهمت جرقه مبارزه با بیش از IRS امداد پرداخت بیشتر. “و من به استیو فقط امروز, ما در حال انجام هر چیزی مگر اینکه ما یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. که بسیار مهم برای موفقیت کشور ما است.”

پرسید: اگر او مشاهده حقوق و دستمزد کاهش مالیات به عنوان مهم به رونق اقتصاد پنس demurred.

“فوری راه ما مقابله با افزایش بیکاری است که با باز کردن امریکا دوباره” پنس گفت: با استناد به برنامه های از فرمانداران سراسر کشور به تدریج لغو محدودیت که مجبور به کسب و کار نزدیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها خواهان کنگره به تصویب حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای مبارزه با رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او برای اولین بار پیشنهاد این ایده در اوایل ماه مارس اما کنگره به سرعت ریخته و آب سرد روی ایده و گفت این امر می تواند کافی برای کمک به کارگران بیشترین نیاز.

بیش از 30 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در چند هفته گذشته و اقتصاددانان هشدار داده اند که اقتصاد بعید است که به سرعت بهبود می یابند تا زمانی که یک واکسن یا اثبات شده برای درمان coronavirus. در حالی که حقوق و دستمزد کاهش مالیات می تواند به بهبود هزینه های مصرف کننده آن خواهد بود و بعید است برای افزایش اشتغال است.

تبلیغات

قانونگذاران eyeing یکی دیگر از قطعه ای از قوانین برای کمک به مبارزه کارگران و کسب و کار وجود دارد اما در حال حاضر امتیاز از درگیری بین دو طرف است. دموکرات ها باید گفت: آینده بیل باید شامل پول برای کمک به کشورهای با کمبود بودجه با توجه به همه گیر اما تهمت و برخی از جمهوری خواهان به bristled در ایده نجات آبی متحده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi, مک کانل کاهش کاخ سفید ارائه سریع COVID-19 آزمون های کنگره باید تصویب coronavirus اصلاحات شبه جرم تهمت می گوید وجود دارد ‘فوق العاده’ تست ظرفیت برای بازگشت سناتورها بیشتر (R-Ky.) هفته گذشته گفت که این لایحه باید مسئولیت حمایت از کارفرمایان و یا آن را نمی خواهد با تصویب مجلس سنا.

سنا تنظیم شده است برای بازگشت به پایتخت در روز دوشنبه با وجود نگرانی از برخی از اعضا در مورد ایمنی. خانه بازگردند هفته مه 11 اگر قطعه بعدی از coronavirus امداد آماده است برای یک رای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>