مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ژوئن 19 رالی تاریخ انتخاب نشده در هدف

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای وارن دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه Esper دستورات پس از عمل بررسی’ از گارد ملی نقش در اعتراضات بیشتر در روز پنج شنبه ادعا کرد که این تصمیم به برگزاری اولین رالی در سه ماه در ژوئن 19, تعطیلات سالانه که نشانه پایان برده داری بود و نه هدفمند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Tulsa, Okla., کمپین تجمع خواهد بود “جشن” در مصاحبه با فاکس نیوز’ هریس فاکنر ضبط در دالاس بخش هایی از آن پخش صبح جمعه.

“اما من می دانم که دقیقا چه شما در حال رفتن به می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ پرسید که فاکنر که سیاه است اگر از تاریخ این تجمع انتخاب شده بر روی هدف است.

تبلیغات

فاکنر پاسخ داد که او “فقط درخواست” و آیا “هر چیزی می گویند.”

“فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. آنها همیشه یک جشن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “در تاریخ سیاست, من فکر می کنم من می توانم می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر گروه و یا هر کسی که تا به حال تظاهرات مانند من انجام دهد.”

“من بروید و من فقط می گویند من بزرگترین ورزشگاه و ما آن را پر کنید تا در هر زمان. ما تا به حال هرگز یک صندلی خالی” رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نداد در اهمیت تاریخ در طول مصاحبه کلیپ. رئیس جمهور اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای برگزاری این تجمع در تولسا یک هفته از جمعه به مناسبت اولین کمپین تجمع در سه ماه میان coronavirus بیماری همه گیر.

Juneteenth است تعطیلات سالانه بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است.

تصمیم به برگزاری این رویداد در تولسا کشیده شده اضافی موشکافی این شهر به گذشته است. Tulsa سایت شد یکی از بدترین حوادث نژادی و خشونت در تاریخ این کشور در سال 1921.

تبلیغات

این خبر بلافاصله در طلیعه اتهامات نژادی کوردلی از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با دموکرات ها ابراز خشم بر تصمیم گیری داده مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ از بحث نظرات به نژاد و به خصوص پاسخ به اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس.

در همین حال کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دفاع کرده اند و برنامه

“آفریقایی جامعه آمریکا بسیار نزدیک و عزیز را به قلب خود را. در این تظاهرات او اغلب سهام کار بزرگ او انجام داده برای اقلیت جوامع” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه افزود این تجمع را نشان دهنده “روز معنی دار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>