مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او زندگی خواهد شده ایم بسیار ساده تر اگر او بر بیش جلسات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ بیشتر میگوید که “زندگی بوده ام بسیار ساده تر” اگر او را انتخاب ویلیام Barrویلیام پلهام BarrWarren: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد Hillicon ولی: Facebook تعلیق اطلاعات غلط شبکه با هدف قرار دادن ما | قانونگذاران کوره سرشماری مقامات امنیت سایبر | تهمت نشانه منظور حفاظت از GPS | Dem پیشنهاد سناتور فدرال تشخیص صورت توقف CNN لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه بیشتر خود را به عنوان دادستان کل در اصل به جای دادستان کل سابق جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsSessions در مسابقه برای آلاباما جمهوریخواه سنا نامزدی: نظرسنجی سه سنا مقدماتی به سازمان دیده بان در سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات بریس برای نیوهمپشایر نتایج بیشتر.

Geraldo ریورا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در پادکست “Roadkill” آنچه در زندگی خود شده اند مانند اگر او تصمیم گرفت بار اول.

“زندگی من بوده است اما من ممکن است کمتر محبوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ریورا.

تبلیغات

“از آنجا که آنها می گویند آنها می خواهم که با من مبارزه آن” او افزود: مرجع هواداران خود. “آنها دوست دارند که من به دست آورد. آنها دوست دارند که من پایه بسیار بیشتر انرژی.”

جلسات سناتور سابق از ایالت آلاباما بوده و اولین عضو کنگره در آن زمان به حمایت از رئیس جمهور در سال 2016 مسابقه. پس تهمت پیروزی در انتخابات عمومی او منصوب جلسات به عنوان دادستان کل.

اما تهمت و جلسات ارتباط در نهایت soured پس از دادستان کل سابق تصمیم به recuse خود را از وزارت دادگستری به بررسی این که آیا روسیه دخالت در انتخابات 2016.

تبلیغات

پس از آن تهمت آشکارا حمله جلسات در توییتر تا زمانی که او از کار اخراج شد یک روز پس از 2018 انتخابات میان دوره ای.

رئیس جمهور می گوید این حوادث ممکن است انرژی خود را حمایت.

“بیایید فرض کنیم هیچ یک از این مسائل اتفاق افتاده است که ما تا به حال خوب, خسته کننده, ریاست جمهوری, راست?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر نمی کنم من می خواهم که تقریبا انرژی در حزب جمهوری خواه که ما در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بر توصیف به عنوان “بسیار خوب انجام یک کار بسیار خوب” در پادکست.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به پادکست آمد قبل از Barr به نظر می رسد در ABC News در شنبه شب و توصیه رئیس جمهور به خودداری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری اضافه کرد که این باعث می شود آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دادستان کل برای داشتن وزارت دادگستری درخواست کاهش حکم برای راجر سنگراجر Jason StoneWarren: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ Hillicon دره: Facebook تعلیق اطلاعات غلط شبکه با هدف قرار دادن ما | قانونگذاران کوره سرشماری مقامات امنیت سایبر | تهمت نشانه منظور حفاظت از GPS | Dem پیشنهاد سناتور فدرال تشخیص صورت توقف بیشترپس از دادستان توصیه می شود یک هفت به نه سال حبس برای دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su