رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIllinois فرماندار می گوید دولت واز 10 درصد از تجهیزات پزشکی این درخواست بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید بیشتر گفت که مقامات در نظر دارند تا به طور موقت محدود کردن پرواز به و از “نقاط مهم” در ایالات متحده است که دیده می شود تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد است.

“من به دنبال در نقاط. من به دنبال که در آن پرواز می رویم به نقاط. برخی از کسانی که پرواز من نمی خواهم از ابتدا, اما بسته شدن تا هر پرواز در هر هواپیمایی که بسیار بسیار خشن تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس پیشنهاد محدود کردن سفر بین نقاط در کشور اضافه کرد که دولت خواهد بود “اواخر در روند” اگر در آن زمان چنین اقدامی به دلیل موارد داخلی از COVID-19 به احتمال زیاد اوج در دو هفته.

تبلیغات

“ما در حال فکر کردن در مورد نقاط که در آن شما رفتن از نقطه ای به نقطه داغ. ما به شما اجازه می دانم که نسبتا به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود بارها و بارها در روز چهارشنبه جلسه توجیهی که آیا او با توجه به محدودیت در مسافرت داخلی خود را به عنوان دولت به دنبال کاهش گسترش coronavirus در سراسر ایالات متحده

نیویورک مترو منطقه پدید آمده است به عنوان کانون شیوع کروناویروس در آمریکا و مقامات بهداشت هشدار داده اند سنبله در مورد در مناطق مانند شیکاگو و دیترویت و نیواورلئان. کاخ سفید روز سه شنبه منتشر شد تخمین طرح بين 100000 240,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus حتی اگر افراد پایبند به 30 روز اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط دولت.

سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamTrump بررسی پلوسی در صبح تلویزیون: ‘او نبود بد” رمزگذاری کمک می کند تا امریکا با خیال راحت کار – و می رود که برای کنگره بیش از حد گراهام: Pelosi دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن است “ترین شرم آور و نفرت انگیز بیانیه توسط هر سیاستمدار در تاریخ مدرن” بیشتر (R-S. C.) یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلید کاپیتول هیل متحدان توییتی اواخر روز سه شنبه که برنده باید در نظر محدود و یا ممنوع داخلی و بین المللی مسافرت هوایی بیش از 30 روز آینده به عنوان بخشی از استراتژی کاهش.

“ما در حال فکر کردن در مورد انجام آن است. در همان زمان برای شروع این هواپیمایی برای شروع این همه چیز را دوباره و دوباره است بسیار دشوار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه هنگامی که درباره گراهام پیشنهاد.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی گفت: محدودیت های مسافرتی می تواند عمیقا صدمه دیده صنعت هواپیمایی که در حال حاضر رنج می برد در میان شیوع کروناویروس به دولت توصیه کرده است آمریکایی ها در جلوگیری از غیر ضروری سفر و محدود مسافرت های بین المللی از چین و اروپا.

“ما قطعا به دنبال آن, اما هنگامی که شما انجام دهید که شما واقعا در حال بستن یک صنعت است که به شدت مورد نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات را پس از او به طور ناگهانی شناور و سپس حمایت کردن ایده موقت قرنطینه محدود کردن سفر از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات بیش از آخر هفته. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به جای صادر مشاوره سفر به این منطقه در اواخر شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت خواسته اند که کسانی که سفر از نیویورک مترو منطقه به سایر نقاط کشور به خود قرنطینه برای 14 روز پس از انجام این کار. کاخ سفید دستورالعمل های گسترده اصرار آمریکایی ها برای خودداری از غیر ضروری سفر علاوه بر اجتناب از رستوران ها و کافه ها و تجمعات با بیش از 10 نفر برای 30 روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im