مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او درمان شده بدتر از لینکلن توسط مطبوعات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 روز یکشنبه شکایت کرده است که او درمان شده بدتر توسط رسانه ها بیش از هر رئیس جمهور قبلی از جمله آبراهام لینکلن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود مکرر درگیری با مطبوعات طی یک فاکس نیوز مجازی تاون هال پس از یک زن او را برای کار خود را و سپس پرسید: چرا او اجتناب به طور مستقیم پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در طول coronavirus جلسات مطبوعاتی و به جای آن مردد به “صحبت از موفقیت های گذشته و به طور کلی ربط.”

“من با استقبال خصمانه مطبوعات دوست دارد که هیچ رئیس جمهوری تا به حال دیده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نشستن در سایه یادبود لینکلن. “نزدیک ترین خواهد بود که آقایان سمت راست وجود دارد. آنها همیشه می گفت لینکلن هیچ کس رو درمان بدتر از لینکلن. من اعتقاد دارم که من تحت درمان هستم بدتر است.”

تبلیغات

“آنها می آیند در من با سوالات است که در حال ننگین به صداقت. ننگین خود ادامه دهند. “شیوه خود را از ارائه و کلمات خود را. من احساس می کنم اگر من نوعی به آنها من می خواهم پیاده کردن مرحله. منظورم این است که آنها در شما آمده است با وحشتناک ترین, وحشتناک با گرایش سوال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن لرزاند کردن یک لیست از دستاوردهای خود در طول دولت او همه که ربطی به coronavirus. وی بودجه نظامی پیشرفت به وزارت امور جانبازان و عملیات به کشتن تروریست ها.

“همه چیزهایی که ما انجام داده ایم و با این حال ما بسیار خصمانه مطبوعات,” او گفت:. “من واقعا به این سوال من خیلی درک احساسات پشت سوال. اما من ایستاده وجود دارد و به جای درخواست من عادی سوال سطح از خشم و نفرت است. من به آنها نگاه من بگو چه مشکل خود را?'”

مشاوران رئیس جمهور از او خواست در هفته های اخیر برای محدود کردن حضور خود را در کاخ سفید coronavirus جلسات هشدار داد که تمایل خود را به مشاجره با روزنامه نگاران دفاع از خود را ضبط و حمله به منتقدان بود و صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی.

کاخ سفید در هفته گذشته تغییر آن پیام و دور از بهداشت عمومی از جنبه های این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 67,000 مردم در ایالات متحده و به جای تمرکز بر تلاش برای احیای اقتصاد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>