رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم,’ مطلب در روز دوشنبه گفت که او صحبت می کنند به رئیس جمهور روسیه , ولادیمیر پوتین,ولادیمیر ولادیمیرویچ PutinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سنا غلبه بر موانع عبور عظیم coronavirus لایحه پوتین می پوشد hazmat کت و شلوار در بیمارستان دیدار شهردار مسکو هشدار undercounted موارد Hillicon ولی: Facebook گزارش سنبله بزرگ در استفاده در طول همه گیر | دموکرات فشار برای پست الکترونیکی-در رای گیری بودجه در coronavirus محرک | تهمت تاخیر مهلت برای به دست آوردن املاک شناسه مطلب زیر تماس صبح به “فاکس و دوستان” ارائه طولانی دفاع از خود و تلاش برای ایجاد رابطه با روسیه است.

“درست پس از این تماس من صحبت کردن به یک نجیب زاده به نام ولادیمیر پوتین. که من بعد تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News میزبان وقتی پرسیده شد که در مورد عدم قطعیت در بازار نفت موجب شده توسط یک دشمنی بین روسیه و عربستان سعودی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم در مورد نفت با پوتین و همچنین تجارت بالقوه اوضاع در ونزوئلا و coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

اما حتی به عنوان است که شیوع کشته شدن هزاران نفر از آمریکایی ها تهمت دفاع از نگرش خود را نسبت به روسیه و تاسف سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s رسیدگی به مسکو را به تلاش برای دخالت در سال 2016 آمریکا. که پرس و جو به این نتیجه رسیدند نزدیک به یک سال پیش.

“ما صحبت در مورد تجارت و بحث ما در مورد تجارت زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “عشق آنها را قادر به انجام تجارت با کشور ما. آن بوده است بسیار مانع مزخرف که در جریان بوده است. روسیه روسیه روسیه است که معلوم شود در مجموع جعل هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده است با Comey و McCabe و شما نگاه کنید تمام چیزهایی که اتفاق افتاده است با مولر و مولر گزارش.

“ما باید همراه با همه کشورها اگر ممکن است” او ادامه داد. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که روسیه درگیر با چین که با درگیر و هیچ کس به این افراد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده است, انتقاد بارها و بارها ارائه ستایش برای پوتین و کم اهمیت جلوه دادن جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را یافته است که روسیه دخالت در انتخابات 2016.

رئیس جمهور در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند پشت منتقدان استدلال می کنند که او شده است بیش از حد نرم روسیه با استناد به تحریمها که او را تایید کرده است در برابر این کشور است. او نه به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که او می گویند اگر پوتین خواست برای کسانی که تحریم ها برداشته شود.

تبلیغات

به جای تهمت مورد بحث چگونه روسیه یک متحد آمریکا در طول جنگ جهانی دوم است.

“من نمی گویم آنها نوزادان است. من نمی گویم آنها کامل … اما شما می دانید که آنها نیز مبارزه در جنگ جهانی دوم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها از دست داده و 50 میلیون نفر است. آنها شریک ما در جنگ جهانی دوم است. آلمان دشمن بود و آلمان است مانند این چیز فوق العاده است. خوب آلمان طول می کشد استفاده از ما در تجارت برای آنها پرداخت بیش از حد کمی در ناتو … و هیچ کس در مورد آن است.

“من نمی گویم هر چیزی اشتباه من فقط گفت: چطور است که ما بحث به برخی از مردم ما نمی صحبت کردن با دیگران,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور پیش از آن در گسترده مصاحبه شانه ای بالا انداخت یک سوال در مورد روسیه و چین و ایران درگیر شدن در دروغ مبارزات در اطراف coronavirus که به طور خاص در ایالات متحده او به جای پاره پاره واشنگتن پست که فردا میزبان برایان Kilmeade ذکر شده در بالا بردن سوال و پیشنهاد پخش كردن, دروغ امری متداول بود.

“آنها آن را انجام دهد و ما آن را انجام دهد و ما آنها را چیزهای مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به گذشته خود استفاده از واژه “چینی virus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im