مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را کامل فیزیکی سالانه در 90 روز بعد

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر روز دوشنبه گفت که او قصد دارد برای بازگشت به مرکز پزشکی والتر رید به تکمیل سالانه فیزیکی در عرض 90 روز بعدی.

“من قصد دارم احتمالا بیش از 90 روز” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید برای مبارزات انتخاباتی رالی در کارولینای شمالی اضافه کرد که او نه از آن ساخته شده او را به خاطر “مشغول است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده یک سفر به والتر رید در ماه نوامبر برای آنچه که کاخ سفید گفته بودند بخش های سالانه خود را معاینه که گفته می شود در ماه ژانویه است. او همچنین بازدید با خانواده های نظامی در حالی که وجود دارد.

تبلیغات

اما غیر منتظره طبیعت از سفر رهبری به آنلاین پچ پچ در مورد اینکه آیا تهمت بود در برخورد با نامعلومی بیماری یا مسئله دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد هر گونه ظاهر عمومی در دو روز پس از این دیدار بیشتر سوخت بحث و گفتگو در رسانه های اجتماعی.

کاخ سفید بعد از آن منتشر شد توجه داشته باشید از فرمانده نیروی دریایی شان کانلی پزشک به رئیس جمهور با رد گمانه زنی که برنده شده بود تحت درمان “برای هر فوری و یا مسائل حاد” در طول پنج شنبه در سفر به والتر رید.

این دیدار بخشی از “روال برنامه ریزی موقت معاینه” کانلی گفت. تهمت نیست تحت هر متخصص قلب و یا اعصاب ارزیابی خود را در طول تقریبا سه ساعت توقف در مرکز پزشکی بیانیه ای از کانلی گفت: هر چند او فراهم نیست و بسیاری از جزئیات در سلامت خود را.

رئیس بهداشت و درمان خاصی به یک نقطه از بررسی دقیق از رفتن به انتخابات ماه نوامبر. او تبدیل خواهد شد 74 در ماه ژوئن.

چهار دموکرات پیشرو در پای صندوق های رای اولیه خود را در مسابقه همه 70 یا بالاتر و شفافیت در پرونده سلامت شده است یک نقطه از مشاجره برای برخی از نامزدها.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.), که به نوبه خود خواهد 79 در ماه سپتامبر دچار حمله قلبی در سال گذشته کاهش یافته است به افشای گسترده پرونده های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>