مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم اقتصاد برای بازگشایی ‘با یک انفجار بزرگ” اما اذعان به آن ممکن است محدود

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در نیویورک ما نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش مطلب گفت: سه شنبه شب او می خواهم برای دیدن کل اقتصاد ایالات متحده بازگشایی با “انفجار بزرگ”اما اذعان کرد آن را دشوار خواهد بود برای مدیریت به عنوان بخش های خاصی از کشور دست و پنجه نرم کردن با بیماری.

“من دوست دارم برای باز کردن با یک انفجار بزرگ یک کشور و فقط باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean HannitySean Patrick HannityTrump بازدید بایدن برای نشان virus ممکن است نیروی دموکرات برای برگزاری مجازی کنوانسیون تهمت ضربه شلاق در اکنون WaPost میان انتقاد از coronavirus پاسخ Hannity انفجار انتقاد از فاکس نیوز: ‘من گرفته اند و این به طور جدی’ بیشتر‘s فاکس نیوز نشان می دهد.

“ما به دنبال در دو مفهوم. ما در حال نگاه کردن به این مفهوم که در آن شما باز کردن بخش و ما نیز به دنبال این مفهوم که در آن شما باز کردن همه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا به عنوان مناطقی که ممکن است در تلاش برای بازگشایی بقیه کشور با توجه به شیوع موارد است.

اقتصاد است که یک مرکزی استدلال برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اتحاد حفره حفره در چند هفته گذشته با توجه به گسترش ویروس. بیش از 10 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در هفته های اخیر.

کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد در نظر گرفته شده برای ارائه تسکین فوری به کسب و کار و کارگران اما قانونگذاران در حال حاضر بحث در مورد نیاز برای دور دیگری از قانون.

رئیس جمهور با پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش مالیات باید بخشی از دور بعدی مذاکرات هر چند قانونگذاران در هر دو طرف باید در رد این ایده است.

کاخ سفید هفته گذشته تمدید اجتماعی آن فاصله دستورالعمل به منظور کاهش گسترش ویروس از طریق پایان مارس اما مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده mused در روزهای اخیر در مورد بازگشایی اقتصاد گفت که او امیدوار است برای انجام این کار دیر یا زود. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا هدف از بازگشایی بخش از اقتصاد با عید پاک است اما پس از حمایت کردن.

هنوز تصمیم گیری خواهد شد تا حد زیادی می تواند از برگ برنده دست. استانداران سراسر کشور را تعیین خواهد کرد زمانی که محدودیت های خود را در ایالات متحده است که باید توقیف غیر ضروری کسب و کار و ممنوع تجمعات بیش از یک تعداد کمی از مردم برداشته خواهد شد. برخی از ایالت ها مانند ویرجینیا را تمدید آن محدودیت به ماه ژوئن است.

وجود حدود 400,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و نزدیک به 13000 نفر در آمریکا فوت کرده اند این ویروس که از سه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>