رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDonald مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن ایجاد روایات مختلفی برای انتخابات شناسایی از سی دی های نظرسنجی ها: بایدن به اردوی تیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به 10 امتیاز بیشتر در یکشنبه توییتی که او در حال آماده شدن برای تعیین ضد فاشیستی فعالان شناخته شده به عنوان “antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی در حال رشد در میان ناآرامی در شهرهای ایالات متحده در واکنش به مرگ یک مرد سیاه پوست به دست پلیس.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان ملت reeled از یک شب دیگر از تظاهرات گسترده در این کشور از مینیاپولیس, Minn., به کلمبوس, اوهایو, به, واشنگتن d. C.

اطلاعیه خود آمد همان روز دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump رسانه های اجتماعی به منظور شروع می شود در لرزان حقوقی زمین وزارت دادگستری باید در کنار جورج فلوید مورد والری جارت به DOJ در جورج Floyd: “ما انتظار ما انتظار عدالت بیشتر گفت: وزارت دادگستری به دنبال شناسایی “جنایی سازمان و محرکین” در میان تظاهر کنندگان که در اعتراض به قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

در حال توسعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر