مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را بان Infinite از عامل در ایالات متحده

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش Nunes کاهش به پاسخ اگر او موفق به دریافت اطلاعات از اوکراین نماینده مجلس به معنای آسیب بایدن نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن بیشتر در روز جمعه گفت که او قصد دارد به ممنوعیت رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite از عامل در ایالات متحده است.

“تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سرنشین نیروی هوایی.

رئیس جمهور گفت که او می تواند با استفاده از اورژانس قدرت اقتصادی و یا یک فرمان اجرایی به عنوان اوایل روز شنبه به طور رسمی بار, چینی-شرکت متعلق به ایالات متحده او نشانه های او حمایت نمی کنند اجازه می دهد یک شرکت آمریکایی برای به دست آوردن Infinite.

تبلیغات

Infinite بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام ساعت پس از گزارش می دهد که مایکروسافت در مذاکرات برای خرید محبوب Infinite از پکن شرکت بر اساس ByteDance. که گزارش های پدید آمده در اطراف همان زمان رسانه های خبری گزارش دادند که تهمت بود با توجه به امضای یک دستور اجرایی که نیاز به ByteDance به سمت آمریکا بخشی از Infinite به دلیل نگرانی که این شرکت ممکن است به حساس ایالات متحده به داده های جمع آوری شده از طریق نرم افزار به حزب کمونیست چین (CCP).

Infinite تبدیل به wildly محبوب با افراد جوان و صدها میلیون نفر از کاربران در سراسر جهان. این برنامه اغلب اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای و ایجاد فیلم های کوتاه این برنامه شامل صوتی و اثرات دیگر. فیلم ها اغلب ویروسی در سراسر رسانه های اجتماعی دیگر سیستم عامل.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید برای هفته شناور اقدام علیه Infinite به دلیل اتصال به چین است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ساخته شده نظرات مشابه در اوایل این ماه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به ممنوعیت برنامه های چینی از جمله Infinite با توجه به نگرانی های امنیت ملی.

وزارت خزانه داری کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) باز یک تحقیق به ByteDance سال گذشته در حالی که مجلس تصویب قانون هفته گذشته ممنوعیت استفاده از Infinite در فدرال دستگاه.

سناتور نیز خواسته وزارت دادگستری برای باز کردن یک تحقیق Infinite و باید به طور جداگانه مطرح شده مربوط به برنامه را می توان با استفاده از CCP را به دخالت در انتخابات آمریکا.

Infinite تحت فشار قرار دادند تا در برابر ادعا می کند که آن را سانسور محتوا و سهام داده ها با CCP و تلاش برای فاصله خود را از چین است. به استخدام شرکت سابق دیزنی اجرایی کوین مایر به عنوان مدیر عامل در اوایل این سال و مهاجرت آمریکا ذخیره سازی داده ها به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر