مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را قبول ایران با نامزدی در کارولینای شمالی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر قصد دارد به پذیرش جمهوری خواه نامزدی در کارولینای شمالی در ماه آینده پس از همه, او گفت: محلی اخبار خروجی در روز دوشنبه.

“من خواهید بود در کارولینای شمالی که در یک معامله بسیار بزرگ از آنجا که ما بسیاری از نمایندگان وجود دارد و که خواهد بود یک نامزدی روند و این اصل که در آن نامزدی که در آن آن را به رسمیت,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رالی مبتنی بر WRAL News در مصاحبه پس از اینکه از او خواسته که او برنامه ریزی شده برای ارائه سخنرانی پذیرش خود را.

“من واقعا افتخار به انجام آن در کارولینای شمالی. ما برنده دولت گفت:” رئيس جمهور در ادامه با اشاره به 2016 پیروزی. “ما تا به حال واقعا بزرگ روابط با دولت و بنابراین من بسیار خوشحال بود.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جزئیات بیشتر در سخنرانی پذیرش خود را منتشر خواهد شد در هفته بعد.

اعلام مقدار به یک معکوس برای رئیس جمهور که تا به حال نقل مکان کرد و سخنرانی و دیگر کنوانسیون حوادث از کارولینای شمالی به فلوریدا پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) اصرار بر ایران با برگزاری یک مدرج به پایین کنوانسیون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تهمت بود میله میله برای ارائه سخنرانی پذیرش خود را در جکسون ویل فلوریدا., اما رئیس جمهور به طور ناگهانی اعلام کرد که در جلسه هفته گذشته او لغو این حوادث وجود دارد با توجه به افزایش coronavirus موارد در فلوریدا.

“به من گفت: تیم من از آن زمان به لغو جکسون جزء ایران با کنوانسیون” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من هنوز هم یک کنوانسیون سخنرانی در فرم های مختلف اما ما نمی بزرگ شلوغ کنوانسیون.”

به طور منظم کنوانسیون کسب و کار هنوز هم انتظار را در شارلوت, N. C. حتی پس از جمهوری خواه کمیته ملی منتقل بزرگتر حوادث به جکسون ویل. مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که نامزد کسب و کار را برای حرکت رو به جلو در شارلوت به عنوان برنامه ریزی شده.

تبلیغات

قبل از این رئیس جمهور اعلام هفته گذشته حوادث در جکسون شده بود کفن در عدم قطعیت با توجه به افزایش عفونت کروناویروس در دولت آفتاب. دولت ثبت بیش از 432,000 coronavirus موارد در مجموع و دیده قابل توجهی افزایش می یابد و در موارد روز به روز در هفته های اخیر.

تهمت شرکت در WRAL News مصاحبه در حالی که در سفر به Morrisville, N. C., روز دوشنبه برای برجسته کردن دولت او پیشرفت در تامین واکسن برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenObama جورج کلونی به برگزاری مجازی جمع آوری کمک برای بایدن روز سه شنبه Tlaib باز می شود تا در مورد اینکه چرا او نشده تایید بایدن در عین حال آن را در سال 1980 در معکوس بیشتر در کارولینای شمالی با توجه به رای گیری های اخیر. یک NBC News/Marist نظرسنجی منتشر شد دوشنبه در بر داشت بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با هفت امتیاز در میدان نبرد دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر