مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در آخرین صحبت به اوباما و بوش در مراسم تشییع جنازه: من گفت: ‘سلام’ و ‘خداحافظ’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع بیشتر در روز پنج شنبه گفت که او تنها صحبت به سلف خود یک زمان پس از خود را که او در زمان دفتری پینوشت بسیار مختصر ارز با رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaSanders می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ مونتانا ‘ فرماندار دموکرات قصد دارد در آخرین لحظه اجرا اوباما و پرز می گوید او فکر می کند ساندرز خواهد شد ‘رعایت قوانین دموکراتیک در کنوانسیون بیشتر از سال گذشته است.

“من در تشییع جنازه رئیس جمهور [George H. W.] خار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک فاکس نیوز تاون هال. “کنار او نشستم و گفتم:” سلام.’ و سپس به من گفت: “خداحافظ.’ که در مورد آن.”

رئیس جمهور گفت: دسامبر 2018 تعامل بوده و تنها ارز با اوباما پس از گفتگو در دفتر بیضی پس از روز انتخابات 2016.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای شروع به می گویند در روز پنج شنبه که او “دوست ندارم مرد” اما خود را گرفتار قبل از تمرکز بیشتر بر اوباما.

“من نمی خواهم این کار او بود,” او گفت:. “من نمی خواهم این کار او و بایدن را انجام داد. من دوست ندارم موقعیت آنها ما را در. من نمی خواهم آنچه را که او به ما نظامی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن jabs در سلف خود در پاسخ به یک سوال در مورد denuclearization مذاکرات با کره شمالی. رئیس جمهور بارها با اشاره به اوباما هشدار داد که کره شمالی خواهد بود خود را سخت ترین سیاست خارجی چالش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحدکیم جونگ UnBloomberg می گوید او موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در چین, کره شمالی, کره شمالی راه اندازی دو کوتاه برد موشک به دریا کیم جونگ سازمان ملل متحد با هشدار نسبت به ‘عواقب جدی” اگر coronavirus بازدید کره شمالی بیشتر از دیدار سه چهره به چهره جلسات که هنوز به عملکرد بتن طرح برای کره شمالی به denuclearize.

کره شمالی در ماه های اخیر راه اندازی موشک های آزمون را به صورت مداوم هشدار دهنده متحدان آمریکا در منطقه و منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای کارگزار معامله با کیم.

رئیس جمهور به عنوان نگرانی در مورد موشک آزمایش کرد و گفت او نگران نیست در مورد هر یک قریب الوقوع درگیری با کره شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>