مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی تواند اطمینان از ایمنی مدرسه در میان همه گیر: ‘می تواند به شما اطمینان می دهم هر کسی از هر چیزی؟’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشترکه فشرده برای مدارس برای باز کردن این سقوط با وجود coronavirus همه گیر روز پنجشنبه گفت که او نمی تواند ارائه اطمینان داد که برگزاری کلاس های حضوری امن خواهد بود.

“می تواند به شما اطمینان می دهم هر کسی از هر چیزی؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد او چگونه می تواند اطمینان مردم است که مدارس می توانند با خیال راحت بود بازگشایی شد.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که افراد جوان هستند “تقریبا ایمنی بدن” به ویروس.

تبلیغات

“من می گویند دوباره جوان ppl تقریبا ایمنی بدن را به این بیماری است. جوان بهتر است,” او گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.

“آنها قوی تر آنها یک سیستم ایمنی قوی تر.”

کودکان می توانید COVID-19 هر چند شواهد تا کنون نشان می دهد آنها کمتر احتمال دارد به تجربه بیماری شدید یا مرگ در مقایسه با بزرگسالان است.

حدود 340 کودکان تشخیص داده شده است با جدی بیماری التهابی است که تصور می شود ناشی از COVID-19 اما بیشتر در نهایت بهبود می یابند.

بیشتر کودکان که به COVID-19 تجربه علائم خفیف مانند تب و سرفه و یا بدون علائم در همه.

هنوز شواهد مخلوط شده است در مورد اینکه آیا کودکان به احتمال زیاد کمتر به آلوده هنگامی که در معرض ویروس. نیز وجود دارد به اندازه کافی شواهد و در عین حال برای تعیین چه نقشی بازی کودکان در گسترش این ویروس به هر یک از دیگر و برای بزرگسالان و یک سوال که بيشترین بیش از مدرسه دهانه به عنوان معلمان و کارمندان و دیگران خواهد بود به کودکان را برای چندین ساعت در روز است. منتقدان این طرح نیز اشاره می کنند که کودکان آلوده در مدرسه می تواند در معرض اعضای خانواده به ویروس.

تبلیغات

این تصور که کودکان بین سنین 10 تا 19 می تواند گسترش ویروس به بزرگسالان و همچنین به عنوان دیگر بزرگسالان می Dr. Anthony Fauci, Anthony Fauci Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان پنس ملاقات با پزشکان از ویروسی تصویری حاوی غلط coronavirus ادعا Fauci می گوید ویروسی تصویری ترجمه شده توسط تهمت ویژگی های یک دسته از مردم spouting چیزی که درست نیست ” بیشترملت را بالا بیماری های عفونی پزشک گفت: در MSNBC.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و آکادمی اطفال آمریکا به شدت توصیه بازگشایی مدارس در برخی از ظرفیت در پاییز با استناد به اثرات مضر از دست رفته فرد در آموزش.

بازگشایی مدارس نیز دارای سود اضافه شده برای کمک به پدر و مادر بازگشت به کار ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن یک افزایش بسیار مورد نیاز به اقتصاد است.

با این حال برخی از کارشناسان بهداشت عمومی توجه داشته باشید آن را مشکل تر خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی مدارس در مناطق کشور با COVID-19 شیوع است.

“در مناطق شما را که بر اساس مورد به مورد و بر اساس تصمیم گیری رفاه کودکان و نوجوانان به عنوان به خوبی به عنوان امکان سنجی که قادر به باز کردن” Fauci گفت: در MSNBC.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de