مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید خروج از رامنی از نیروی کار نشان می دهد که او هنوز هم نگه داشتن کینه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ بیشتر در روز یکشنبه گفت که او عمدا ترک بهداشت ، میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyTrump می گوید خروج از رامنی از نیروی کار نشان می دهد که او هنوز هم نگه داشتن کینه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – را مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کار می کند ؟ رامنی تنها سناتور جمهوریخواه و نه در جدید کاخ سفید coronavirus نیروی کار بیشتر (R-یوتا) خود کنگره نیروی کار در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در میان coronavirus تصدیق این نشان می دهد که او هنوز هم دارای کینه بیش از سناتور استیضاح رای دادن.

رئیس جمهور شامل هر سناتور جمهوری خواه در نیروی کار به جز رامنی که رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت است. پرسید: اگر او را طرد نشان می دهد او هنوز هم نگه داشتن کینه نسبت ناروا گفت: “آره می کند.”

“من نه از طرفداران میت رامنی” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “من واقعا نمی خواهید مشاوره خود را.”

کاخ سفید روز پنج شنبه منتشر شد که اعضای آن “باز کردن امریکا دوباره کنگره است.” این لیست شامل نزدیک به 70 سناتور از جمله تمام 52 از رامنی اوباما همکاران در اتاق.

تبلیغات

سخنگوی رامنی و یک منبع آشنا تایید کرد که اوباما سناتور بود و نمی خواست برای شرکت در نیروی کار. رامنی سابق فرماندار بخش خصوصی اجرایی و ریاست جمهوری نامزد شده است.

رامنی تنها سناتور جمهوریخواه به رای دادن به یکی از این مقالات در طول سنا استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها اشاره شده رای گیری در سرزنش رامنی در یک نقطه کشیدن در مورمون سناتور استفاده از دین برای توضیح استدلال خود را برای رای دادن.

شده است وجود دشمنی بین دو قدمت سال است. پس از آشنائی حمایت خود را در سال 2012 رامنی بود و به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

این دو به نظر می رسد برای آشتی با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به رامنی برای دولت ارسال شده و حمایت خود را در مجلس سنا پیشنهاد در سال 2018 است. اما این رابطه به نظر می رسد بدتر شده فراتر از تعمیر با این استیضاح رای می دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>